-25%

25 x Afrikaanse houten kralen 15 x 7 mm – gat ca. 2,5 mm – bewerkt met print

Artikelnummer: Stelling M-24 / artikel 3-6
Artikel 56 van 56
€ 1,99 € 1,50 (inclusief btw)
Overzicht

25 x Afrikaanse houten kralen 15 x 7 mm – gat ca. 2,5 mm – bewerkt met print

Deze Afrikaanse houten kralen zijn bewerkt met een decoratieve print en hebben een natuurlijke, ambachtelijke uitstraling. Hun langwerpige vorm en warme houttinten maken ze perfect voor het maken van armbandjes, kettingen, sleutelhangers of boho-stijl sieraden met een authentiek karakter. Elke kraal is uniek en voegt een vleugje vakmanschap toe aan uw ontwerp.

Instructies en tips

Gebruik deze bewerkte houten kralen op nylondraad, waxkoord of katoenkoord. Dankzij het rijggat van ca. 2,5 mm zijn ze eenvoudig te verwerken, ook in combinatie met andere materialen. Combineer ze met ronde houten kralen, metalen kralen of bedeltjes voor extra variatie en contrast. Bewaar de kralen droog om de print en het hout mooi te behouden.

Eigenschappen

  • Materiaal: hout (bewerkt met print)

  • Afmetingen: 15 x 7 mm

  • Gat: ca. 2,5 mm

  • Vorm: langwerpig / ovaal

  • Kleur: mix van natuurlijke tinten

  • Herkomst: Afrika

  • Inhoud: 25 stuks

Bekijk ook onze andere bewerkte houten kralen, langwerpige houten kralen en Afrikaanse kralen met print om uw sieradenontwerp compleet te maken.

 

 

 

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss