-25%
20 x Afrikaanse houten kralen 12 x 12 mm – gat ca. 4 mm – bewerkt met print
Artikelnummer: Stelling M-26 artikel 7-14 Overzicht20 x Afrikaanse houten kralen 12 x 12 mm – gat ca. 4 mm – bewerkt met print
Deze prachtige Afrikaanse houten kralen zijn bewerkt met een traditionele print en hebben een warme, natuurlijke uitstraling. Door hun middelgrote, vierkante vorm en unieke patronen zijn ze ideaal voor het maken van armbandjes, kettingen, sleutelhangers of decoratieve accessoires met een authentieke en ambachtelijke stijl. Elke kraal is met zorg gemaakt en heeft zijn eigen karakter.
Instructies en tips
Gebruik deze bewerkte houten kralen op leerkoord, waxkoord of macramékoord. Dankzij het ruime rijggat van ca. 4 mm zijn ze eenvoudig te verwerken, ook met dikker rijgmateriaal. Combineer ze met ronde houten kralen, metalen kralen of bedeltjes voor extra contrast en variatie in uw ontwerp. Bewaar de kralen op een droge plek om het hout en de print mooi te behouden.
Eigenschappen
Materiaal: hout (bewerkt met print)
Afmetingen: 12 x 12 mm
Gat: ca. 4 mm
Vorm: vierkant / kubus
Kleur: mix van natuurlijke tinten
Herkomst: Afrika
Inhoud: 20 stuks
Bekijk ook onze andere bewerkte houten kralen, vierkante houten kralen en Afrikaanse kralen met print voor meer unieke sieradenonderdelen.



