15 x transparante DQ glasparel 10mm kleur: Lollypop gat 1mm

Artikelnummer: Kantoor A-95
Vorige Artikel 22 van 30 Volgende
€ 1,50 (inclusief btw)

Transparante DQ glasparel 10mm kleur: Lollypop gat 1mm

De licht doorschijnende kralen stralen een ingetogen schoonheid uit, perfect voor het verrijken van uw sieraden creaties. Deze Chique Designers Quality glas parels zijn veelzijdig in gebruik.

Of u nu oorbellen, armbanden, kettingen of zelfs een kralengordijn maakt, deze parels voegen een verfijnd element toe aan uw ontwerpen. De doorschijnende eigenschap van de parels zorgt voor een subtiele glans die uw sieraden een betoverend effect geeft.

U kunt uw creativiteit de vrije loop laten en deze parels gebruiken in diverse projecten, zoals het creëren van dromenvangers of andere decoratieve items. Ontdek de elegantie van deze transparante DQ glasparels en voeg een vleugje subtiliteit toe aan uw zelfgemaakte sieraden. 💎🌟🛍️

 

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?

Nieuwsbrief

❤️🌸 Wilt u een gratis E-Book tutorials ontvangen met meer dan 100 pagina’s met voorbeelden om zelf sieraden te maken?

Meld u zich dan hier aan voor de nieuwsbrief van 't Kralenstulpje met kortingen en cadeautjes! De download link ontvangt u direct in het bevestigingsbericht in uw browser. 🌼🎁
Aanmelden
© 2009 - 2023 kralenstulpje.nl | sitemap | rss