Sorteer op

Workshop 13-12-2012 Scheemda Stichting Home Start

Wederom een leuk bedrijfsuitje, dit keer is er een ruimte afgehuurd bij de kerk in Scheemda. Dit was een mooie ruimte vooral omdat de groep vrij groot was.

Ruim twee uur zijn we samen aan de slag gegaan om leuke sieraden te maken, de resultaten mochten er zijn!

Kralen rijgen

We beginnen meestal eenvoudig met een armband rijgen, in dit geval was het een wikkelarmband met metalen kralen, rocailles en metalen vlinderkralen. Maar we doen ook vaak een leuke armband met elastiek met rocailles en bedels. Tegen een kleine meerprijs kunnen we ook sieraden maken met edelsteen kralen.

Prachtige sleutelhangers zelf gemaakt!

Echt los gingen de dames op de sleutelhangers! Zelf kettelen met kralen met behulp van kettelstiften en nietstiften. Na afloop gingen er weer prachtige zelfgemaakte sieraden mee naar huis en wat ik af is gekomen, mocht men als pakketje meenemen.

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de wekelijkse nieuwsbrief van 't Kralenstulpje met kortingen en cadeautjes!

Ook krijgt u meteen na aanmelding een Gratis E-book met Tutorials van 't Kralenstulpje met meer dan 100 pagina's aan voorbeelden van zelfgemaakte sieraden! De download link ontvangt u meteen in de bevestigingsbericht in uw browser.
Aanmelden
© 2009 - 2023 kralenstulpje.nl | sitemap | rss