10 x Acryl kralen rondelle two tone opaque 14,5 x 10 mm – gat 2 mm – Steel Blue
Artikelnummer: M-01 bak Gemstone Look Overzicht10 x Acryl kralen rondelle two tone opaque 14,5 x 10 mm – gat 2 mm – Steel Blue
Deze acryl kralen in rondelle vorm met een two tone opaque afwerking in Steel Blue geven uw sieraden een rustige en moderne uitstraling. De blauwgrijze tint zorgt voor een stijlvol geheel en laat zich eenvoudig combineren met andere kralen. Door de platte rondelle vorm zijn deze kralen ideaal voor het maken van armbandjes, kettingen en oorbellen en perfect voor iedereen die graag zelf sieraden maakt.
Instructies en tips
Deze kralen zijn eenvoudig te rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door hun vorm zijn ze zeer geschikt als tussenkraal of als basis in een ontwerp. Combineer ze met lichtere of juist warmere kralen en metalen sieraden onderdelen voor een mooi contrast. Door meerdere rondelle kralen naast elkaar te gebruiken ontstaat een vol en speels effect. Bewaar uw kralen in een afgesloten doosje zodat ze netjes blijven.
Eigenschappen
• Materiaal: Acryl
• Afmetingen: 14,5 x 10 mm
• Gat: 2 mm
• Kleur: Steel Blue (two tone opaque)
• Inhoud: 10 stuks
Met deze rondelle kralen maakt u eenvoudig een stijlvol en modern sieraad. Bekijk ook ons assortiment kralen kopen en stel uw favoriete combinatie samen bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat kralen | 14mm |



