Macramé Koord ~ Macramé knopen

Iedereen kan kralen armbandjes maken of een sleutelhanger maken met beads (het Engelse woord voor kralen) Maar armbandjes knopen van Macramé is de nieuwe rage van dit moment! Kijk hier voor de Macramé slotjes!

Macramé armbandjes maken

Macrame knopen kan met Marcrame draad en er zijn heel veel patronen te vinden op het internet. Knoop hieraan een leuk bedeltje bijvoorbeeld van een engeltje en met gewone armband kralen.

Macrame met Miyuki kralen

Een armbandje van Macramé is leuk af te wisselen met een kralen armband geweven met bijvoorbeeld miyuki kralen.

Macramé is een knooptechniek waarmee je hele leuke sieraden kunt maken! Je gebruikt kralen, tussenzetsels en bedels om de Macramé werkstukjes te versieren. Wat kun je zoal maken?

  • armbandjes van Macramé
  • kettingen van Macramé
  • ringen van Macramé
  • sleutelhangers en tashangers van Macramé
  • boekenleggers van Macramé

't Kralenstulpje heeft vele soorten Macramé koord meteen vanuit voorraad leverbaar.

 

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de wekelijkse nieuwsbrief van 't Kralenstulpje met kortingen en cadeautjes!

Ook krijgt u meteen na aanmelding een Gratis E-book met Tutorials van 't Kralenstulpje met meer dan 100 pagina's aan voorbeelden van zelfgemaakte sieraden! De download link ontvangt u meteen in de bevestigingsbericht in uw browser.
Aanmelden
© 2009 - 2023 kralenstulpje.nl | sitemap | rss