1 x Faceted Drop Cherry Quartz kraal 18 x 13 x 6 mm – gat 1,5 mm
Artikelnummer: Bak 345 (Let op: per 3 verpakt) Overzicht1 x Faceted Drop Cherry Quartz kraal 18 x 13 x 6 mm – gat 1,5 mm
Deze prachtige facetgeslepen Cherry Quartz kraal in druppelvorm heeft een warme roze tot roodachtige kleur en een mooie glans. De schitterende facetten vangen het licht op een bijzondere manier, waardoor deze edelsteen kraal een echte blikvanger is in kettingen, oorbellen en andere sieraden. Dankzij de elegante druppelvorm is deze kraal perfect als hanger of als centraal element in uw ontwerp.
Instructies en tips
Deze facetgeslepen Cherry Quartz kraal is ideaal als hanger aan een ketting of als opvallend onderdeel in oorbellen. Combineer de kraal met andere edelsteen kralen, metalen tussenkralen of bedeltjes voor een stijlvol en persoonlijk sieraad. Dankzij het gat van 1,5 mm is de kraal geschikt voor elastiek, staaldraad en nylondraad.
Let op: de boorgaten worden handmatig aangebracht en kunnen daardoor iets verschillen in positie. Hierdoor zit het boorgat niet altijd exact op dezelfde plaats. Dit hoort bij het ambachtelijke karakter van deze kralen en maakt iedere kraal uniek.
Cherry Quartz is een door mensen vervaardigd materiaal dat bestaat uit glas met een karakteristieke roze tot roodachtige kleur. Door de mooie uitstraling wordt het veel gebruikt in sieraden.
Eigenschappen
Materiaal: Cherry Quartz
Vorm: facetgeslepen druppel
Afmetingen: 18 x 13 x 6 mm
Gat: 1,5 mm
Kleur: roze tot rood
Inhoud: 1 stuk
Spirituele betekenis: Cherry Quartz wordt vaak geassocieerd met levensvreugde, positieve energie en motivatie. De steen zou helpen om optimistisch te blijven en nieuwe energie te geven bij het nastreven van doelen. Daarnaast wordt Cherry Quartz vaak gezien als een steen die enthousiasme en creativiteit stimuleert.
Bij gezondheidsklachten dient men altijd een arts te raadplegen.
Geef uw sieraden een warme en sprankelende uitstraling met deze prachtige facetgeslepen Cherry Quartz kraal. Bestel eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en ontdek ook onze andere edelsteen kralen en sieraden onderdelen voor unieke creaties.
Bewaar uw edelsteen kralen bij voorkeur apart van andere materialen om krassen te voorkomen en zo lang mogelijk van uw sieraden materialen te genieten.
Eigenschappen
• Materiaal: edelsteen (Cherry Quartz)
• Afmetingen: 18 x 13 x 6 mm
• Gat: ca. 1,5 mm
• Vorm: facetgeslepen druppel
• Inhoud: 1 stuk per verpakking
Met deze mooie edelsteen kralen maakt u eenvoudig een bijzonder sieraad. Bestel uw favoriete kralen gemakkelijk bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Edelsteen soort | Kwarts |
| Kleur | Roze |
| Maat kralen | 18mm |



