10 x Resin European Beads – kolomvorm – Ø 12,5 x 7 mm – gat Ø 5 mm – gemengde kleuren – edelsteen look
Artikelnummer: Onder F-30 Bak 1 Overzicht10 x Resin European Beads – kolomvorm – Ø 12,5 x 7 mm – gat Ø 5 mm – gemengde kleuren – edelsteen look
Deze Resin European Beads hebben een schitterende edelsteen look, waardoor ze eruitzien als echte stenen maar heerlijk licht van gewicht zijn. Met hun kolomvormige model van 12,5 x 7 mm en een ruim rijggat van 5 mm zijn ze perfect voor het maken van Europese armbanden, kettingen of sleutelhangers.
De kralen zijn gemaakt van hoogwaardige resin (kunsthars) en hebben een glanzende, duurzame afwerking die de natuurlijke uitstraling van edelstenen nabootst. De gemengde kleuren zorgen telkens voor een uniek effect — van zachte tinten tot dieper gekleurde nuances — waardoor elk sieraad een bijzondere uitstraling krijgt.
Instructies en tips
Gebruik deze resin kralen met edelsteen look met leren koord, waxkoord of Europese armbandbasis. Door het grote rijggat van 5 mm zijn ze eenvoudig te verwerken, ook met dikkere draden of meerdere lagen koord. Combineer ze met RVS kralen, DQ tussenkralen of bedeltjes voor een elegante afwerking met een moderne twist.
Eigenschappen
Materiaal: resin (kunsthars)
Afmetingen: ca. 12,5 x 7 mm
Gat: Ø 5 mm
Kleur: gemengde kleuren
Vorm: kolomvorm
Afwerking: glanzend, edelsteen look
Eigenschappen: licht in gewicht, duurzaam, kleurvast, grote rijggaten
Inhoud: 10 stuks per verpakking
Deze resin European Beads met edelsteen look combineren de charme van natuurlijke stenen met het draagcomfort van lichtgewicht resin. Ideaal voor het maken van stijlvolle en unieke sieraden met een natuurlijke uitstraling.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Mix kleuren |
| Maat kralen | 12mm |



