15 x acryl kralen rond 12 mm – Ø 2 mm – pastel mix
Artikelnummer: Stelling E-27 Bak Jelly Style 3 Overzicht15 x acryl kralen rond 12 mm – Ø 2 mm – pastel mix
Deze ronde acryl kralen van 12 mm hebben zachte pastelkleuren en zijn licht van gewicht, waardoor ze heel geschikt zijn voor vrolijke en speelse zelf gemaakte sieraden. Dankzij het rijggat van Ø 2 mm kunt u deze kralen makkelijk verwerken op elastiek, nylondraad of dun koord. De frisse pasteltinten geven uw ontwerp een vriendelijke uitstraling en maken deze kralen ideaal voor armbandjes, kettingen of accessoires zoals sleutelhangers.
Instructies en tips
Door het lichte gewicht zijn deze kralen prettig te dragen en eenvoudig te combineren met glaskralen, kleine kraaltjes, metalen sieraden onderdelen of bedeltjes. Gebruik elastiek voor speelse armbandjes, of nylondraad voor kettingen die mooi in vorm blijven.
De kralen zijn ook leuk te verwerken in vrolijke ontwerpen voor thema-armbandjes of als kleuraccent tussen andere materialen uit onze kralenwinkel.
Bewaar de kralen in een afsluitbaar zakje of doosje zodat ze netjes blijven.
Eigenschappen
Materiaal: Acryl
Vorm: Rond
Afmetingen: 12 mm
Rijggat: Ø 2 mm
Kleur: Pastel mix
Inhoud: 15 stuks
Bekijk ook onze andere acryl kralen, glaskralen en bijpassende sieraden onderdelen om uw ontwerp compleet te maken en bestel eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Mixkleuren |
| Maat kralen | 12mm |



