2 x Metalen dichte ringen Ø 19 mm – binnendiameter Ø 14 mm – roodkoperkleur
Artikelnummer: K-05 Bak Leerschuiver / J Overzicht2 x Metalen dichte ringen Ø 19 mm – binnendiameter Ø 14 mm – roodkoperkleur
Deze metalen dichte ringen in roodkoperkleur zijn prettig om te gebruiken bij het maken van sieraden waarbij een vaste, gesloten ring gewenst is. Door het compacte formaat zijn ze geschikt voor armbandjes, kettingen en andere sieraden waarbij de ring dient als verbindend of decoratief element. Deze sieraden onderdelen worden vaak gebruikt bij armbandjes maken en kettingen maken, bijvoorbeeld als tussenstuk of als basis voor een hanger.
Instructies en tips
Omdat deze ringen gesloten zijn, worden ze vooraf in het ontwerp meegenomen en niet geopend. U kunt ze combineren met koord, leer of rijgdraad door deze door de ring te halen, of gebruiken als vast onderdeel in een sieraad met meerdere elementen. Combineer de ringen met bijpassende sieraden onderdelen zoals buigringen, bedeltjes en sluitingen uit ’t Kralenstulpje voor een verzorgd geheel. Bewaar de ringen bij voorkeur droog om de kleur mooi te houden.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Buitenmaat: Ø 19 mm
Binnendiameter: Ø 14 mm
Kleur: roodkoperkleur
Inhoud: 2 stuks per verpakking
Bekijk ook onze bijpassende ringetjes en andere sieraden onderdelen en maak uw sieraad helemaal compleet.



