10 x Metalen spacer kralen rondelle 11 x 5 mm – gat 7,5 mm – goudkleur
Artikelnummer: Onder B-24 Bak 3 Overzicht10 x Metalen spacer kralen rondelle 11 x 5 mm – gat 7,5 mm – goudkleur
Deze metalen spacer kralen in Tibetan style zijn zeer geschikt voor het zelf sieraden maken van armbandjes en kettingen met een grover rijgmateriaal. Door het grote rijggat van circa 7,5 mm zijn deze rondelle kralen ideaal voor leer, lint, dik koord of meerdere draden tegelijk. De goudkleurige afwerking geeft uw sieraad een warme uitstraling en maakt deze spacer kralen mooi te combineren met kralen, bedels en andere sieraden onderdelen voor een harmonieus geheel.
Instructies en tips
Deze spacer kralen zijn perfect te gebruiken als tussenkraal bij armbandjes maken met leer of koord, maar ook als accent in kettingen maken. Door het brede gat schuiven ze gemakkelijk over dik rijgmateriaal. Combineer deze kralen met edelsteen kralen, glaskralen of metalen bedeltjes uit ’t Kralenstulpje voor een mooi eindresultaat. Bewaar metalen kralen bij voorkeur droog en apart om ze netjes te houden.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Afmetingen: ca. 11 x 5 mm
Gat: ca. 7,5 mm
Kleur: goudkleur
Inhoud: 10 kralen per verpakking
Bestel vandaag nog uw spacer kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje en bekijk ook onze bijpassende sieraden onderdelen voor nog meer inspiratie.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Goud kleur |



