10 x Two tone acryl kralen rond 16 mm – gat 2 mm – mix

Artikelnummer: Onder F-30 Bak 1 / 16mm
Artikel 124 van 126
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 46 stuks
Overzicht

10 x Two tone acryl kralen rond 16 mm – gat 2 mm – mix

Deze two tone acryl kralen in gemengde kleuren zijn prettig om te gebruiken bij het zelf sieraden maken. Door de royale ronde vorm van 16 mm vormen ze een duidelijk en vrolijk accent in armbandjes en kettingen. Het subtiele kleurverschil zorgt voor een speels maar rustig geheel. Deze kralen zijn zeer geschikt voor kralen armbandjes, langere kettingen of een sieraad dat direct opvalt, bijvoorbeeld als attent cadeautje voor een dierbaar moment.

Instructies en tips

Voor het rijgen van deze acryl kralen kunt u elastiek voor armbandjes, nylondraad of staaldraad gebruiken. Het gat van 2 mm is ruim en werkt prettig, ook bij iets dikker rijgmateriaal. Combineer deze kralen met kleinere kraaltjes, metalen tussenkralen of een bijpassende sluiting uit ’t Kralenstulpje voor een netjes afgewerkt geheel. Bewaar de kralen bij voorkeur apart om beschadiging te voorkomen.

Eigenschappen

  • Materiaal: acryl

  • Afmetingen: Ø 16 mm

  • Gat: 2 mm

  • Kleur: mix

  • Inhoud: 10 stuks per verpakking

Bekijk ook onze andere kralen en sieraden onderdelen en maak uw ontwerp helemaal compleet met bijpassende materialen uit ’t Kralenstulpje.

Specificatie Omschrijving
Kleur Mix kleuren
Maat kralen 16mm

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss