15 x Acryl rondelle kralen two tone opaque 14 mm – gat 2,5 mm – mix kleuren
Artikelnummer: Onder B-24 Bak 4 / rondelle 14mm Overzicht15 x Acryl rondelle kralen two tone opaque 14 mm – gat 2,5 mm – mix kleuren
Deze acryl rondelle kralen met two tone afwerking in gemengde kleuren zijn een veelzijdige keuze voor het zelf sieraden maken. Het platte rondelle formaat zorgt voor een rustig lijnenspel in armbandjes en kettingen, terwijl de gemixte kleuren elk ontwerp een speels en afwisselend karakter geven. Deze kralen zijn zeer geschikt voor sieraden die u met aandacht maakt voor uzelf of als vrolijk cadeautje.
Instructies en tips
Deze acryl rondelle kralen zijn geschikt voor rijgen op elastiek, nylondraad en staaldraad. Dankzij het ruimere rijggat van circa 2,5 mm zijn ze prettig te verwerken en ook geschikt voor iets dikker rijgmateriaal. Combineer deze kralen met glaskralen, andere acryl kralen of bijpassende sieraden onderdelen uit ’t Kralenstulpje voor een netjes afgewerkt geheel. Bewaar acryl kralen bij voorkeur apart om de kleuren mooi te houden.
Eigenschappen
Materiaal: acryl (imitatie edelsteen)
Vorm: rondelle
Afmetingen: Ø ca. 14 mm, dikte ca. 6 mm
Gat: ca. 2,5 mm
Kleur: mix kleuren (two tone opaque)
Inhoud: 15 kralen per verpakking
Bekijk ook onze andere kralen en sieraden onderdelen en bestel uw materialen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Mix kleuren |
| Maat kralen | 14mm |



