5 x Koraal kralen 16 x 10 mm – gat 1 mm – roze-rood
Artikelnummer: Stelling K-07 bak 8x10/ CO5 Overzicht5 x Koraal kralen 16 x 10 mm – gat 1 mm – roze-rood
Deze koraal kralen hebben een mooie roze-rode kleur en een natuurlijke uitstraling. Met een formaat van ca. 16 x 10 mm zijn deze kralen zeer geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en andere vormen van zelf sieraden maken. Door hun formaat vallen ze mooi op in uw ontwerp en geven ze een speels effect.
Deze kralen zijn gemaakt van bamboe koraal en zijn geverfd om deze warme kleur te verkrijgen. Omdat het een natuurproduct betreft, kunnen de vorm en afmetingen onderling licht variëren, wat elke kraal uniek maakt.
Instructies en tips
Deze kralen zijn geschikt om te rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door hun formaat zijn ze ideaal als opvallend element in een armband of ketting. Combineer met kleinere kralen of tussenkralen voor een mooi geheel. Werk uw sieraad af met bijpassende sieraden onderdelen voor een netjes resultaat.
Eigenschappen
Materiaal: Bamboe koraal (geverfd)
Afmetingen: ca. 16 x 10 mm
Gat: 1 mm
Kleur: roze-rood
Inhoud van de verpakking: 5 stuks
Bekijk ook onze bijpassende kralen en sieraden onderdelen en stel eenvoudig uw eigen sieraden samen. Bestel uw favoriete kralen vandaag nog bij ’t Kralenstulpje en maak een uniek en persoonlijk sieraad.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Edelsteen soort | Koraal |
| Kleur | Roze |
| Maat kralen | 16mm |



