1 x Glaskralen streng druppelvorm facet 11 x 8 mm – gat 1 mm – blauw

Artikelnummer: M-12 celylon mix kleuren
Artikel 273 van 273
€ 3,99 (inclusief btw)
Voorraad 8 stuks
Overzicht

1 x Glaskralen streng druppelvorm facet 11 x 8 mm – gat 1 mm – blauw

Deze glaskralen op streng hebben een facetgeslepen druppelvorm en een pearl luster plating. Hierdoor krijgen de blauwe kralen een zachte parelglans die mooi licht weerkaatst. Door de grotere maat en de druppelvorm vallen ze extra op in sieraden zoals oorbellen, armbanden en kettingen.

De facetten geven de kralen een sprankelend effect, terwijl de parelglans zorgt voor een rustige en elegante uitstraling. Daardoor zijn ze geschikt als blikvanger in verschillende sieradenontwerpen.

Instructies en tips

Met een gat van 1 mm zijn deze kralen geschikt voor diverse soorten rijgdraad sieraden, zoals elastiek, nylondraad of dun staaldraad. Door de druppelvorm zijn ze erg mooi als hanger in oorbellen of als accent tussen kleinere kralen in een armband of ketting.

Combineer ze met bijpassende sieraden onderdelen zoals nietstiften, ringetjes en een sluiting om uw sieraad netjes af te werken. Ze laten zich ook goed combineren met andere glaskralen kopen in kleinere maten voor een mooi contrast. Gebruik knijpkralen om het sieraad stevig te bevestigen.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas (electroplate, pearl luster plated)

  • Vorm: druppel met facetten

  • Afmetingen: 11 x 8 mm

  • Gat: 1 mm

  • Kleur: blauw

  • Inhoud: ca. 57–59 stuks per streng

  • Lengte streng: ca. 26,38–26,77 inch (± 67–68 cm)

Bekijk ook onze andere kralen en sieraden onderdelen om uw sieraden compleet te maken.

 

 

Specificatie Omschrijving
Kleur Blauw
Maat kralen 11mm

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss