10 x Metalen spacer kraaltjes 5,4 x 6,3 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur

Artikelnummer: lade 88
Artikel 3 van 268
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 35 stuks
Overzicht

10 x Metalen spacer kraaltjes 5,4 x 6,3 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur

Deze metalen spacer kraaltjes in antiek zilverkleur zijn ideale kralen om uw sieraden mooi in balans te brengen. Ze worden gebruikt als tussenkraal om ruimte te creëren tussen andere kraaltjes en zo uw ontwerp beter tot zijn recht te laten komen. Door de subtiele vorm en kleur passen deze kralen goed bij verschillende stijlen, waardoor ze zeer geschikt zijn voor het armbandjes maken en kettingen maken.

Instructies en tips

Met een rijggat van 1 mm zijn deze spacer kralen geschikt voor verschillende soorten rijgdraad sieraden, zoals elastiek, nylondraad of dun staaldraad. Hierdoor kunt u ze eenvoudig verwerken bij het sieraden maken met kralen.

Gebruik deze kraaltjes tussen grotere kralen of als subtiele accenten in uw ontwerp. Combineer ze met edelsteen kralen, glaskralen of andere metalen sieraden onderdelen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een mooi geheel.

Bewaar uw metalen kralen droog en apart om ze mooi te houden.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal
• Afmetingen: ca. 5,4 x 6,3 mm
• Gat: 1 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Inhoud: 10 stuks per verpakking

Bestel uw kralen eenvoudig bij de online kralenwinkel ’t Kralenstulpje en maak uw sieraden mooi in balans.

 

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 5mm
Metaal kleur Antiek zilver kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss