1 x Streng facet druppel glaskralen 5 x 3 mm – gat 1 mm – grijs
Artikelnummer: K-01 Overzicht1 x Streng facet druppel glaskralen 5 x 3 mm – gat 1 mm – grijs
Deze streng met facet geslepen glaskralen in druppelvorm en grijze kleur geeft uw sieraden een rustige en stijlvolle uitstraling. De imitatie jade look zorgt voor een zachte glans, terwijl de facetgeslepen afwerking het licht subtiel weerkaatst. Deze kralen zijn zeer geschikt voor het maken van armbandjes, kettingen of oorbellen en zorgen voor een verfijnd detail bij het sieraden maken met kralen.
Instructies en tips
Met een rijggat van 1 mm zijn deze glaskralen geschikt voor fijn rijgdraad sieraden, zoals nylondraad of dun elastiek. Hierdoor kunt u ze gemakkelijk verwerken bij het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.
Combineer deze kralen met andere glaskralen, edelsteen kralen of metalen tussenstukjes voor een mooi geheel. Door de druppelvorm zijn ze ook zeer geschikt als hanger of als speels accent in uw ontwerp.
Werk uw sieraad netjes af met passende sluitingen en bewaar uw kralen droog en stofvrij zodat de glans mooi blijft.
Eigenschappen
• Materiaal: glas (imitatie jade)
• Afmetingen: ca. 5 x 3 mm
• Gat: 1 mm
• Kleur: grijs
• Inhoud: ca. 100 stuks (1 streng)
Bestel uw glaskralen eenvoudig bij de online kralenwinkel ’t Kralenstulpje en maak de mooiste sieraden met een rustige uitstraling.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Maat kralen | 5mm |



