20 x Acryl kralen ovaal two tone 14 x 10 x 8,6 mm – gat 1,8–2 mm – Sandy Brown
Artikelnummer: Onder D-18 Bak 2 / E Overzicht20 x Acryl kralen ovaal two tone 14 x 10 x 8,6 mm – gat 1,8–2 mm – Sandy Brown
Deze acryl kralen in ovale vorm met een two tone effect in Sandy Brown geven uw sieraden een warme en natuurlijke uitstraling. De zachte bruintint zorgt voor een rustig en stijlvol geheel en laat zich mooi combineren met andere kralen. Door de ovale vorm krijgen uw ontwerpen een vloeiende en harmonieuze uitstraling. Ideaal voor het maken van armbandjes, kettingen en oorbellen en perfect voor iedereen die graag zelf sieraden maakt.
Instructies en tips
Deze kralen zijn eenvoudig te rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door hun vorm zijn ze zeer geschikt als basis in een ontwerp of als afwisseling tussen andere kralen. Combineer ze met lichte of aardetinten kralen en metalen sieraden onderdelen voor een mooi geheel. Door verschillende vormen te combineren ontstaat een speels effect. Bewaar uw kralen in een afgesloten doosje zodat ze netjes blijven.
Eigenschappen
• Materiaal: Acryl
• Afmetingen: 14 x 10 x 8,6 mm
• Gat: 1,8–2 mm
• Kleur: Sandy Brown (two tone)
• Inhoud: 20 stuks
Met deze ovale kralen maakt u eenvoudig een warm en stijlvol sieraad. Bekijk ook ons assortiment kralen kopen en stel uw ideale combinatie samen bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Maat kralen | 14mm |



