10 x Glaskralen hartvorm 15 mm – gat 1~1,2 mm – mix kleuren
Artikelnummer: Onder A-36 Bak 4 Overzicht10 x Glaskralen hartvorm 15 mm – gat 1~1,2 mm – mix kleuren
De kleuren kunnen afwijken van het voorbeeld. Het is mogelijk dat er meerdere dezelfde kleuren in één zakje zitten.
Deze glaskralen in hartvorm zijn een mooie keuze voor het zelf sieraden maken wanneer u op zoek bent naar een speels en bijzonder accent. De transparante glaskralen zijn afgewerkt met een baking paint techniek en subtiel omlijst met zilverkleurig metaal, wat zorgt voor een opvallend detail in armbandjes, kettingen of andere sieradenprojecten. Door de mix van kleuren zijn deze glaskralen goed te combineren en geschikt voor sieraden met een persoonlijk tintje, bijvoorbeeld als cadeautje voor een dierbare.
Instructies en tips
Deze hartvormige kralen zijn geschikt om te rijgen op nylondraad, staaldraad of fijn koord. Door het rijggat van circa 1 tot 1,2 mm laten ze zich eenvoudig verwerken in ontwerpen voor het armbandjes maken en kettingen maken. Combineer de kralen met bijpassende sieraden onderdelen zoals ringetjes, bedeltjes of een sluiting uit ’t Kralenstulpje voor een netjes afgewerkt geheel. Bewaar de kralen bij voorkeur apart om de glazen afwerking mooi te houden.
Eigenschappen
Materiaal: glas met metalen omlijsting
Afmetingen: ca. 14,5~15 x 16 x 7~7,5 mm
Gat: ca. 1~1,2 mm
Kleur: mix kleuren
Inhoud: 10 kralen per verpakking
Bestel vandaag nog uw glaskralen kopen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje en bekijk ook onze bijpassende onderdelen om uw sieraden helemaal compleet te maken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Mix kleuren |
| Maat kralen | 15mm |



