10 x Grote acryl kralen nugget ca. 35 x 21 mm – gat 2 mm – crème met zwarte en goudkleur spetters

Artikelnummer: Blokkast 1 Bak 17/ A41415
Artikel 61 van 71
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 26 stuks
Overzicht

10 x Grote acryl kralen nugget ca. 35 x 21 mm – gat 2 mm – crème met zwarte en goudkleur spetters

Deze acryl kralen in crème met zwarte en goudkleur spetters hebben een speelse nuggetvorm en een levendig kleurpatroon. De combinatie van lichte en donkere accenten met een subtiele goudkleurige uitstraling zorgt voor een opvallend effect in uw sieraden. De kralen zijn van mooie kwaliteit en zeer geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken, waarbij u graag werkt met grotere vormen die direct opvallen.

Instructies en tips

Deze acryl kralen zijn licht van gewicht en daardoor prettig te verwerken in sieraden die u comfortabel wilt dragen. U kunt ze rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door de onregelmatige nuggetvorm komen ze mooi tot hun recht als centraal element in een ketting of armband. Combineer ze met effen kralen of metalen tussenstukken voor een mooi geheel. Werk uw sieraad netjes af met knijpkralen en een passende sluiting. Door de kralen apart te bewaren blijven ze netjes en vrij van beschadigingen.

Eigenschappen

  • Materiaal: acryl

  • Afmetingen: ca. 35 x 21 mm

  • Gat: 2 mm

  • Kleur: crème met zwarte en goudkleur spetters

  • Vorm: nugget

  • Inhoud: 10 stuks

Geef uw sieraden een speels en opvallend karakter en bestel deze kralen eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje. Bekijk ook de bijpassende sieraden onderdelen om uw ontwerp helemaal naar wens af te werken.

 

Specificatie Omschrijving
Kleur Crème
Maat kralen >20mm

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-booktutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss