10 x Grote acryl kralen nugget ca. 35 x 21 mm – gat 2 mm – crème met zwarte en goudkleur spetters
Artikelnummer: Blokkast 1 Bak 17/ A41415 Overzicht10 x Grote acryl kralen nugget ca. 35 x 21 mm – gat 2 mm – crème met zwarte en goudkleur spetters
Deze acryl kralen in crème met zwarte en goudkleur spetters hebben een speelse nuggetvorm en een levendig kleurpatroon. De combinatie van lichte en donkere accenten met een subtiele goudkleurige uitstraling zorgt voor een opvallend effect in uw sieraden. De kralen zijn van mooie kwaliteit en zeer geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken, waarbij u graag werkt met grotere vormen die direct opvallen.
Instructies en tips
Deze acryl kralen zijn licht van gewicht en daardoor prettig te verwerken in sieraden die u comfortabel wilt dragen. U kunt ze rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door de onregelmatige nuggetvorm komen ze mooi tot hun recht als centraal element in een ketting of armband. Combineer ze met effen kralen of metalen tussenstukken voor een mooi geheel. Werk uw sieraad netjes af met knijpkralen en een passende sluiting. Door de kralen apart te bewaren blijven ze netjes en vrij van beschadigingen.
Eigenschappen
Materiaal: acryl
Afmetingen: ca. 35 x 21 mm
Gat: 2 mm
Kleur: crème met zwarte en goudkleur spetters
Vorm: nugget
Inhoud: 10 stuks
Geef uw sieraden een speels en opvallend karakter en bestel deze kralen eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje. Bekijk ook de bijpassende sieraden onderdelen om uw ontwerp helemaal naar wens af te werken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Crème |
| Maat kralen | >20mm |



