25 x Non-Tarnish RVS 304 buigringen 8 x 1,5 mm (Nikkelvrij)
Artikelnummer: F-04 Sparklin beads Overzicht25 x Non-Tarnish RVS 304 buigringen 8 x 1,5 mm – binnendiameter 5 mm – Stainless Steel Color (Nikkelvrij)
Deze Non-Tarnish RVS 304 buigringen zijn duurzame RVS onderdelen voor het maken en repareren van sieraden. Dankzij het hoogwaardige RVS 304 blijven deze buigringen lang mooi en zijn ze goed bestand tegen verkleuring bij normaal gebruik. Ze zijn ideaal voor het verbinden van sluitingen, bedeltjes, hangers en andere sieraden onderdelen.
Met een afmeting van 8 x 1,5 mm en een binnendiameter van 5 mm zijn deze buigringen geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken. Ze vormen een stevige verbinding tussen verschillende onderdelen van uw sieraad.
Instructies en tips
Open een buigring altijd door de uiteinden met twee tangen voorzichtig naar voren en naar achteren te bewegen. Buig de ring niet uit elkaar, zodat de ronde vorm behouden blijft. Sluit de uiteinden daarna zorgvuldig op elkaar aan voor een nette afwerking.
Deze RVS onderdelen combineren uitstekend met RVS sluitingen, verlengkettinkjes, bedeltjes en verschillende soorten kralen uit onze kralenwinkel. Door uitsluitend RVS onderdelen te gebruiken, maakt u een duurzaam sieraad dat lang mooi blijft.
Eigenschappen
Materiaal: Non-Tarnish RVS 304
Vorm: rond
Afmetingen: 8 x 1,5 mm
Binnendiameter: 5 mm
Dikte: 15 Gauge
Kleur: Stainless Steel Color
Nikkelvrij
Inhoud: 25 stuks per verpakking
Bekijk ook onze andere RVS onderdelen en sieraden onderdelen en werk uw sieraden netjes af met kwaliteitsmaterialen van ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat kralen | 8mm |
| Metaal kleur | RVS-kleur |



