1 x DQ metalen verdeler Jolie schuiver 4-gaats 24 x 6 x 6 mm – voor 5 mm leer – antiek zilverkleur
Artikelnummer: Onder K-20 Bak 5 Overzicht1 x DQ metalen verdeler Jolie schuiver 4-gaats 24 x 6 x 6 mm – voor 5 mm leer – antiek zilverkleur
Deze DQ metalen verdeler van het merk Jolie is geschikt voor het verwerken van meerdere strengen leer in een armband. De verdeler heeft vier gaten en is geschikt voor leer van 5 mm. Met de antiek zilverkleur kunt u dit onderdeel combineren met verschillende kleuren leer en andere DQ onderdelen. Een praktisch sieraden onderdeel voor het netjes naast elkaar verwerken van leren strengen bij het armbandjes maken.
Instructies en tips
Haal het leer van 5 mm door de vier gaten van de verdeler en verdeel de strengen netjes naast elkaar. U kunt de verdeler gebruiken om de leren strengen op hun plaats te houden en uw ontwerp verder afwerken met een geschikte sluiting. Combineer de verdeler bijvoorbeeld met andere antiek zilverkleurige sieraden onderdelen voor een mooi geheel. Bewaar metalen onderdelen droog wanneer u ze niet gebruikt.
Eigenschappen
Materiaal: DQ metaal
Merk: Jolie
Afmetingen: 24 x 6 x 6 mm
Gaten: 4-gaats, geschikt voor 5 mm leer
Kleur: antiek zilverkleur
Inhoud verpakking: 1 verdeler
Bestel deze DQ metalen verdeler voor uw volgende leren armband en bekijk ook de bijpassende sluitingen en andere DQ onderdelen van ’t Kralenstulpje om uw sieraad met aandacht af te werken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Roodkoperkleur |



