1 x Metalen cabochon houder 50 x 36 x 1,5 mm – gat 3,5 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: H-21 Grote Bak A Overzicht1 x Metalen cabochon houder 50 x 36 x 1,5 mm – gat 3,5 mm – antiek zilverkleur
Deze metalen cabochon houder in antiek zilverkleur is ideaal voor het maken van unieke hangers en andere sieraden. De houder heeft een binnenmaat van 30 x 40 mm en is speciaal geschikt voor cabochons, afbeeldingen, harscreaties of andere decoratieve elementen. Dankzij het oogje van 3,5 mm bevestigt u de hanger eenvoudig aan een ketting, koord of sleutelhanger.
Instructies en tips
Plaats een cabochon van 30 x 40 mm in de houder en bevestig deze met een geschikte sieradenlijm. U kunt de houder ook gebruiken voor zelfgemaakte creaties met epoxyhars, foto's, stof of andere decoratieve materialen. Combineer de hanger met een ketting, waxkoord of leren veter voor een persoonlijk sieraad. Ideaal voor kettingen maken, herinneringssieraden en andere creatieve projecten.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Afmetingen: 50 x 36 x 1,5 mm
Binnenmaat: 30 x 40 mm
Gat / oogje: 3,5 mm
Kleur: antiek zilverkleur
Type: cabochon houder
Inhoud: 1 stuk
Maak eenvoudig een unieke hanger met deze metalen cabochon houder in antiek zilverkleur. Bestel online bij ’t Kralenstulpje en ontdek ook onze cabochons, kettingen en andere sieraden onderdelen om uw creatie helemaal af te maken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Antiekzilverkleur |






