10 meter Waxkoord katoen 1,5 mm – naturel tan

Artikelnummer: Stelling L-06
Artikel 102 van 320
€ 2,50 (inclusief btw)
Voorraad 27 stuks
Overzicht

10 meter Waxkoord katoen 1,5 mm – naturel tan

Dit katoenen waxkoord in de kleur naturel tan is een veelzijdig materiaal voor het maken van sieraden en creatieve projecten. Dankzij de waxlaag is het koord stevig, soepel en vormvast, waardoor het prettig werkt bij verschillende knoop- en rijgtechnieken. De warme natuurlijke kleur combineert prachtig met kralen, bedeltjes en andere sieraden onderdelen.

Instructies en tips

Dit waxkoord is ideaal voor armbandjes maken, kettingen maken en macraméprojecten. Dankzij de dikte van 1,5 mm is het geschikt voor grotere kralen met een passend rijggat. Combineer het koord met houten kralen, natuursteen kralen of metalen onderdelen voor een stoere en natuurlijke uitstraling. Het koord laat zich gemakkelijk knopen en verwerken in diverse sieradenontwerpen.

Eigenschappen

  • Materiaal: katoen met waxlaag

  • Dikte: 1,5 mm

  • Kleur: naturel tan

  • Lengte: 10 meter

  • Inhoud: 1 stuk van 10 meter

Maak de mooiste sieraden en creatieve projecten met dit stevige waxkoord in naturel tan. Bestel eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en ontdek ook onze kralen, sieraden onderdelen en andere soorten koord voor nog meer inspiratie.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen