10 x 18K gold plated metalen kralen 5 mm – gat 2 mm (Nikkelvrij)

Artikelnummer: Magazijn stelling 2 Plank 13 Bak 4 / Letter J
Artikel 115 van 320
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 119 stuks
Overzicht

10 x 18K gold plated metalen kralen 5 mm – gat 2 mm (Nikkelvrij)

Deze 18K gold plated metalen kralen van 5 mm hebben een warme, luxueuze goudkleurige glans en zijn ideaal om uw sieraden een verfijnde uitstraling te geven. Het nikkelvrije materiaal maakt ze huidvriendelijk en geschikt voor iedereen, terwijl de hoogwaardige plating zorgt voor een duurzame afwerking.

Met een rijggat van circa 2 mm zijn deze kralen perfect voor het rijgen op rijgdraad, dun leerkoord of elastiek. Ze vormen een subtiel accent in armbanden, kettingen of oorbellen en combineren prachtig met andere kralen en sieraden onderdelen uit ons assortiment kralen per kleur.

Instructies en tips

Rijg de kralen eenvoudig op het gewenste koord, draad of elastiek. Combineer met andere kralen of bedels voor een elegante en luxe uitstraling. Bewaar gold plated kralen bij voorkeur droog en uit direct zonlicht om de glans en kleur optimaal te behouden.

Eigenschappen

• Materiaal: 18K gold plated metaal
• Vorm: rond
• Afmeting: ca. 5 mm
• Gat: ca. 2 mm
• Kleur: goudkleur
• Nikkelvrij: ja
• Inhoud: 10 stuks per verpakking

Voeg deze 18K gold plated kralen toe aan uw collectie en geef uw sieraden een subtiel en luxe accent. Bestel vandaag nog uw favoriete kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

 

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 5mm
Metaal kleur Goudkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen