1x Vaessen Creative • Aluminiumdraad 2mmx5m Royal blue
Artikelnummer: D-07 Bak 1 / E Overzicht1 x Vaessen Creative aluminiumdraad 2 mm x 5 meter – royal blue (Nikkelvrij)
Dit ronde aluminiumdraad van Vaessen Creative in de kleur royal blue is geschikt voor het zelf sieraden maken en diverse decoratieve hobbywerkzaamheden. De blauwe kleur kunt U combineren met allerlei kralen en sieraden onderdelen. Het aluminium is licht en sterk en laat zich gemakkelijk buigen en vormen. Hierdoor kunt U het draad gebruiken voor bijvoorbeeld hangers, decoratieve vormen en andere onderdelen voor sieraden. Daarnaast is het geschikt voor woondecoraties, bloemschikken, modelbouw, kaarten maken en tuindecoraties. Het aluminiumdraad is nikkel- en loodvrij, corrosiebestendig en kleurvast.
Instructies en tips
Met een geschikte sieradentang kunt U het aluminiumdraad buigen en zorgvuldig in vorm brengen. Voor kleine lussen en rondingen kunt U bijvoorbeeld een rondbektang gebruiken. Knip het draad met gereedschap dat geschikt is voor aluminiumdraad van 2 mm dik. Voor sieraden maken met kralen kunt U royal blue combineren met kraaltjes in verschillende kleuren en materialen. Heeft U na gebruik nog draad over, rol dit dan voorzichtig op om ongewenste knikken zoveel mogelijk te voorkomen.
Eigenschappen
- Materiaal: aluminium
- Afmetingen: 2 mm dik x 5 meter lang
- Vorm: rond
- Kleur: royal blue / blauw
- Merk: Vaessen Creative
- Inhoud verpakking: 1 rol van 5 meter
- Bijzonderheden: nikkel- en loodvrij, corrosiebestendig en kleurvast
Bestel dit aluminiumdraad in royal blue eenvoudig bij ’t Kralenstulpje en combineer het met uw favoriete kralen en sieraden onderdelen. Bekijk ook de andere materialen voor het zelf sieraden maken en kies verschillende kleuren en onderdelen om uw sieraden en decoraties helemaal naar uw eigen wensen te maken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |



