20 gram Glaskralen rocailles Ceylon 4 x 3 mm – gat 1,2 mm – Navajo White
Artikelnummer: Onder J-24 Bak 3 / A Overzicht20 gram Glaskralen rocailles Ceylon 4 x 3 mm – gat 1,2 mm – Navajo White
Deze ronde glaskralen rocailles hebben een Ceylon afwerking en zijn uitgevoerd in de kleur Navajo White. De kraaltjes zijn ca. 4 mm in doorsnee en 3 mm dik en hebben een rijggat van ca. 1,2 mm. De zachte, lichte kleur is gemakkelijk te combineren met andere tinten en maakt deze rocailles geschikt voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken. Gebruik ze als hoofdkleur of als kleine tussenkralen in combinatie met grotere kralen.
Instructies en tips
Rijg de rocailles op elastiek, nylondraad, sieradendraad of ander rijgmateriaal dat door het gat van ca. 1,2 mm past. U kunt de Navajo White kraaltjes mooi combineren met andere Ceylon kleuren om patronen te maken of ze afwisselen met metalen tussenkralen en bedeltjes. Ook zijn ze fijn voor het maken van kralen armbandjes waarbij u meerdere kleuren en kleine kraaltjes naast elkaar verwerkt. Bewaar de rocailles bij voorkeur in een goed afsluitbaar doosje of zakje, zodat de kleine kralen niet verloren gaan.
Eigenschappen
Materiaal: glas
Afmetingen: ca. 4 mm doorsnee x 3 mm dik
Gat: ca. 1,2 mm
Vorm: rond
Afwerking: Ceylon
Kleur: Navajo White
Inhoud verpakking: ca. 20 gram rocailles
Bestel deze Ceylon glaskralen in Navajo White bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met andere kleuren rocailles, elastiek voor armbandjes, bedeltjes en mooie sieraden onderdelen. Stel uw eigen kleurencombinaties samen en maak armbandjes, kettingen en oorbellen helemaal naar uw eigen smaak.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Maat kralen | 4mm |



