20 gram Glaskralen rocailles Ceylon 4 x 3 mm – gat 1,2 mm – Pearl Pink

Artikelnummer: Onder J-24 Bak 3 / G
Artikel 96 van 149
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 22 stuks
Overzicht

20 gram Glaskralen rocailles Ceylon 4 x 3 mm – gat 1,2 mm – Pearl Pink

Deze ronde glaskralen rocailles hebben een Ceylon afwerking en zijn uitgevoerd in de kleur Pearl Pink. De kraaltjes zijn ca. 4 mm in doorsnee en 3 mm dik en hebben een rijggat van ca. 1,2 mm. De zachte roze tint geeft uw sieraden een mooi kleuraccent en is geschikt voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken. Gebruik Pearl Pink als hoofdkleur of combineer deze rocailles met andere zachte tinten uit dezelfde serie.

Instructies en tips

Rijg de rocailles op elastiek, nylondraad, sieradendraad of ander rijgmateriaal dat door het gat van ca. 1,2 mm past. Combineer Pearl Pink bijvoorbeeld met andere roze tinten, lichte kleuren of metalen tussenkralen. De rocailles zijn ook mooi als kleine tussenkralen tussen grotere kralen en kunnen worden gebruikt om verschillende patronen te maken. Bewaar de kleine kraaltjes bij voorkeur in een goed afsluitbaar doosje of zakje, zodat ze netjes bij elkaar blijven.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Afmetingen: ca. 4 mm doorsnee x 3 mm dik

  • Gat: ca. 1,2 mm

  • Vorm: rond

  • Afwerking: Ceylon

  • Kleur: Pearl Pink

  • Inhoud verpakking: ca. 20 gram rocailles

Bestel deze Ceylon glaskralen in Pearl Pink bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met andere kleuren rocailles, elastiek voor armbandjes, bedeltjes, tussenkralen en mooie sieraden onderdelen. Kies verschillende zachte tinten voor een mooie kleurenmix of laat Pearl Pink juist de hoofdrol spelen in uw volgende armband, ketting of paar oorbellen.

Specificatie Omschrijving
Kleur Roze
Maat kralen 4mm

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen