10 x Acryl kralen tweekleurig transparant pompoenvorm 12,5 x 11,5 mm – gat 2,2 mm – Mixed Color

Artikelnummer: G-28 Bak 1
Artikel 313 van 316
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 30 stuks
Overzicht

10 x Acryl kralen tweekleurig transparant pompoenvorm 12,5 x 11,5 mm – gat 2,2 mm – Mixed Color

Deze tweekleurige acryl kralen in de kleur Mixed Color hebben een vrolijke uitstraling door hun bijzondere pompoenvorm en transparante afwerking. De kralen combineren twee kleuren in één kraal, waardoor een speels kleurverschil ontstaat. Ze zijn een leuke keuze voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.

De kralen zijn gemaakt van acryl en hebben een afmeting van circa 12,5 x 11,5 mm. De ronde, geribbelde pompoenvorm geeft ze een herkenbaar uiterlijk en zorgt voor een mooie afwisseling wanneer u ze combineert met gewone ronde kralen.

Door de transparante uitvoering kan het licht door de kralen vallen. De combinatie van twee kleuren geeft iedere kraal een bijzonder kleuraccent. De kleuruitvoering Mixed Color betekent dat de verpakking verschillende kleuren bevat.

Acryl is een licht materiaal. Hierdoor zijn deze acryl kralen prettig om te verwerken in sieraden waarin u wat grotere kralen wilt gebruiken zonder veel extra gewicht toe te voegen.

Met hun formaat van circa 12,5 x 11,5 mm zijn de kralen goed zichtbaar in een sieraad. U kunt ze gebruiken als opvallende tussenkralen in een armband of ketting, maar ook combineren met kleinere kralen voor een mooie afwisseling in afmetingen.

Het rijggat heeft een diameter van circa 2,2 mm. Hierdoor kunt u verschillende soorten rijgmateriaal gebruiken, zoals elastiek, nylondraad en geschikt sieradenkoord. Controleer vooraf of het gekozen materiaal door de opening past.

De verschillende kleuren combineren mooi met transparante, witte of effen gekleurde kralen. Ook goudkleurige, zilverkleurige en platinumkleurige sieraden onderdelen kunnen een mooie aanvulling zijn.

U ontvangt 10 acryl kralen per verpakking. Daarmee heeft u meerdere kralen om kleurrijke accenten aan uw zelfgemaakte sieraden toe te voegen.

Instructies en tips

Deze pompoenvormige acryl kralen hebben een rijggat van circa 2,2 mm. U kunt ze rijgen op geschikt elastiek, nylondraad of sieradenkoord. Door de ruime opening zijn ze ook te combineren met verschillende soorten rijgmateriaal. Controleer wel altijd of de dikte van het materiaal geschikt is.

Wilt u een kleurrijk armbandje maken? Rijg de pompoenvormige kralen dan afwisselend met kleinere ronde kralen. Door bijvoorbeeld kralen van 4, 6 of 8 mm tussen de grotere acryl kralen te plaatsen, ontstaat een mooie verdeling.

Voor het armbandjes maken kunt u ook elastiek voor armbandjes gebruiken. Kies een geschikte dikte en werk het elastiek zorgvuldig af met een stevige knoop volgens de aanwijzingen van het gebruikte rijgmateriaal.

Wilt u een ketting maken? Gebruik dan enkele tweekleurige kralen als opvallend detail in het midden van uw ontwerp. Combineer ze met kleinere kralen en werk de ketting af met een geschikte sluiting en bevestigingsringetjes.

Ook voor het oorbellen maken zijn deze kralen leuk. Door het lichte acrylmateriaal kunt u een grotere kraal gebruiken zonder het gewicht van een vergelijkbare glazen kraal. Rijg een kraal op een geschikte kettelstift of nietstift en bevestig deze aan een oorbelhaakje.

De transparante tweekleurige uitvoering komt mooi naar voren wanneer u de kralen combineert met effen gekleurde onderdelen. Kies bijvoorbeeld een kleur die terugkomt in de acryl kraal en gebruik deze als basis voor uw armband of ketting.

Wilt u de verschillende kleuren extra laten opvallen? Combineer de kralen dan met witte of transparante tussenkraaltjes. Voor een wat rustigere uitstraling kunt u ook kiezen voor kleine metalen tussenkraaltjes.

De pompoenvorm maakt deze kralen leuk voor sieraden met een speels karakter. U kunt ze bijvoorbeeld combineren met bloembedeltjes, hartjes of andere decoratieve sieraden onderdelen.

Leg de kralen vooraf op een kralenbord om de volgorde en kleurverdeling te bepalen. Zo kunt u bekijken welke kleuren mooi naast elkaar liggen voordat u begint met rijgen.

Om de kralen mooi te houden, kunt u langdurig contact met parfum, haarlak, schoonmaakmiddelen en direct zonlicht beter vermijden. Maak de kralen indien nodig voorzichtig schoon met een zachte, licht vochtige doek en droog ze daarna af.

Bewaar de kralen bij voorkeur in een kralendoosje of een apart opbergvakje. Zo voorkomt u dat ze tegen andere materialen schuren en helpt u de transparante afwerking netjes te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: acryl

  • Afmetingen: circa 12,5 x 11,5 mm

  • Gatmaat: circa 2,2 mm

  • Vorm: pompoenvorm, geribbeld

  • Kleur: Mixed Color (gemengde kleuren)

  • Kleuruitvoering: tweekleurig

  • Transparantie: transparant

  • Inhoud verpakking: 10 kralen

Deze tweekleurige transparante acryl kralen in Mixed Color zijn een leuke aanvulling op uw kralenvoorraad. De combinatie van de pompoenvorm, de transparante uitvoering en de verschillende kleuren geeft de kralen een vrolijke uitstraling.

Door het formaat van circa 12,5 x 11,5 mm kunt u ze gebruiken als opvallend onderdeel in een armband of ketting. Ook in oorbellen kunnen de kralen een mooi kleuraccent vormen.

Het lichte acrylmateriaal maakt deze kralen geschikt voor sieraden waarin u graag wat grotere kralen verwerkt. Combineer ze met kleinere kralen, tussenkraaltjes en bedeltjes om uw eigen kleurencombinatie samen te stellen.

Bestel deze 10 tweekleurige transparante acryl kralen in pompoenvorm van 12,5 x 11,5 mm in Mixed Color eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje! Bekijk ook onze andere acryl kralen, glaskralen, tussenkraaltjes, bedeltjes, sluitingen en rijgmaterialen. Combineer de vrolijke kleuren met uw favoriete sieraden onderdelen en maak een armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak. Met deze kleurrijke pompoenvormige kralen geeft u uw zelfgemaakte sieraden een speels detail, voor uzelf of om cadeau te geven aan iemand die van kleurrijke sieraden houdt!

Specificatie Omschrijving
Kleur Mixkleuren
Maat kralen 12mm

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen