1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 4 mm – gat 0,7 mm – PeachPuff

Artikelnummer: onder B-30 Bak 2
Artikel 104 van 104
€ 3,99 (inclusief btw)
Voorraad 20 stuks
Overzicht

1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 4 mm – gat 0,7 mm – PeachPuff

Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur PeachPuff bestaat uit ongeveer 87 tot 93 ronde kralen met een diameter van circa 4 mm. Iedere kraal is voorzien van 32 geslepen facetten die het licht vanuit verschillende hoeken weerkaatsen. Hierdoor krijgen de kralen een subtiele schittering die mooi samengaat met de zachte perzikkleur.

De kralen zijn gemaakt van ondoorzichtig glas en hebben een effen kleur. PeachPuff is een lichte perziktint met een warme uitstraling. Door het kleine formaat zijn deze glaskralen van 4 mm bijzonder geschikt voor fijne armbandjes, kettingen en oorbellen.

De streng heeft een lengte van ongeveer 32 tot 33 cm en bevat circa 87 tot 93 kralen. Daarmee heeft u een mooie hoeveelheid kleine kraaltjes om meerdere sieraden te maken of te combineren met andere kralen en metalen onderdelen.

De kleur PeachPuff combineert mooi met witte, beige, crèmekleurige en lichtroze kralen. Ook goudkleurige, zilverkleurige en platinumkleurige sieraden onderdelen kunt u goed combineren met deze zachte kleur.

Wilt u zelf een fijn kralenarmbandje maken, een ketting met kleine kleuraccenten samenstellen of een paar oorbellen afwerken? Dan zijn deze ronde facetkralen een mooie keuze. De 32 geslepen vlakjes zorgen voor een fijne lichtweerkaatsing zonder dat de kralen hun rustige uitstraling verliezen.

Instructies en tips

Deze ronde glaskralen hebben een rijggat van ongeveer 0,7 mm. Kies daarom fijn rijgmateriaal dat door deze opening past. U kunt bijvoorbeeld geschikt nylondraad, dun staaldraad of fijn elastiek voor armbandjes gebruiken. Controleer vooraf de dikte van het rijgmateriaal, vooral wanneer u het draad meerdere keren door een kraal wilt halen.

Wilt u een fijn armbandje maken? Rijg de PeachPuff kralen dan achter elkaar voor een armband met een zachte perzikkleur. U kunt kleine goudkleurige tussenkraaltjes toevoegen om de kralen van elkaar te scheiden. Ook een klein metalen bedeltje vormt een mooie aanvulling.

Voor het kettingen maken kunt u deze kralen combineren met grotere ronde kralen of andere facetgeslepen glaskralen. Door kralen van verschillende afmetingen af te wisselen, ontstaat een mooie verdeling. Werk uw ketting af met een geschikte sluiting en bevestigingsringetjes.

Ook voor het oorbellen maken zijn deze kleine glaskralen leuk. Rijg enkele kralen op een dunne, geschikte kettelstift of nietstift en werk deze af met een oogje. Bevestig de hanger vervolgens aan een oorbelhaakje. Door de kralen in dezelfde volgorde te verwerken, kunt u een mooi bijpassend paar maken.

Wilt u sieraden maken met zachte kleuren? Combineer PeachPuff dan met wit, lichtroze, beige of crèmekleurige kralen. Voor een wat groter kleurverschil kunt u ook lichtgroene of lichtblauwe kralen toevoegen. Leg uw kralen vooraf op een kralenbord om de kleuren en volgorde rustig te verdelen.

De ronde vorm en het kleine formaat maken deze kralen ook geschikt als tussenkraaltjes. Plaats bijvoorbeeld enkele PeachPuff kralen tussen grotere kralen of gebruik ze om een klein kleuraccent toe te voegen aan een bestaande ketting.

Met ongeveer 87 tot 93 kralen per streng heeft u voldoende materiaal om verschillende sieraden samen te stellen. Hoeveel kralen u nodig heeft, hangt af van de gewenste lengte en de andere onderdelen die u gebruikt.

Omdat de kralen van glas zijn gemaakt, is het verstandig om ze voorzichtig te behandelen. Vermijd harde stoten en bewaar de kralen bij voorkeur in een kralendoosje met aparte vakjes. Maak ze indien nodig voorzichtig schoon met een zachte doek.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Afmetingen: circa 4 mm

  • Gatmaat: circa 0,7 mm

  • Vorm: rond

  • Kleur: PeachPuff

  • Uitvoering: ondoorzichtig, effen kleur

  • Slijpvorm: facetgeslepen

  • Aantal facetten: 32 per kraal

  • Lengte streng: circa 32-33 cm

  • Aantal kralen per streng: circa 87-93 stuks

  • Inhoud verpakking: 1 streng

Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur PeachPuff is een mooie aanvulling op uw verzameling materialen voor het zelf sieraden maken. De combinatie van de zachte perzikkleur, het compacte formaat van 4 mm en de 32 geslepen facetten geeft de kralen een fijne uitstraling.

Door het kleine formaat kunt u de kralen verwerken in subtiele armbandjes, kettingen en oorbellen. Gebruik ze als hoofdkleur in uw sieraad of combineer ze met grotere kralen en metalen tussenkraaltjes voor een mooie afwisseling.

Ook voor het maken van een sieradensetje zijn deze kralen leuk. Maak bijvoorbeeld een fijn armbandje met bijpassende oorbellen of combineer de PeachPuff kralen met een klein bedeltje voor een persoonlijke hanger.

Bestel deze streng ronde facetgeslepen glaskralen van 4 mm in de kleur PeachPuff eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje! Bekijk ook onze andere glaskralen, kleine kraaltjes, tussenkraaltjes, bedeltjes, sluitingen en rijgmaterialen. Combineer de zachte perzikkleur met uw favoriete sieraden onderdelen en maak een armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak. Met ongeveer 87 tot 93 kralen per streng heeft u een mooie hoeveelheid materiaal om meerdere sieraden te maken, voor uzelf of als een persoonlijk, zelfgemaakt cadeau voor iemand die u graag wilt verrassen.

Specificatie Omschrijving
Kleur Roze
Maat kralen 4mm

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen