1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 7,8-8,2 x 7,8 mm – gat 1 mm – Pearl Pink

Artikelnummer: K-20 / A
Artikel 71 van 71
€ 3,99 (inclusief btw)
Voorraad 10 stuks
Overzicht

1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 7,8-8,2 x 7,8 mm – gat 1 mm – Pearl Pink

Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur Pearl Pink bestaat uit ongeveer 52 tot 54 ronde kralen met een afmeting van circa 7,8 tot 8,2 x 7,8 mm. Iedere kraal heeft 32 geslepen facetten die het licht vanuit verschillende hoeken weerkaatsen. De zachte parelroze kleur en de glanzende AB-afwerking geven de kralen een bijzondere uitstraling.

De kralen zijn gemaakt van glas en hebben het uiterlijk van edelstenen. Het gaat hierbij om imitatie edelsteen kralen en niet om echte edelstenen of natuurparels. De kleur Pearl Pink is een zachte roze tint die mooi samengaat met lichte kleuren en verschillende metalen sieradenonderdelen.

De kralen zijn voorzien van een AB-coating (Aurora Borealis). Deze afwerking geeft het oppervlak een iriserende glans, waardoor bij verschillende lichtinvallen meerdere kleurschakeringen zichtbaar kunnen worden. Daarnaast hebben de kralen een galvanisch aangebrachte coating die volgens de productinformatie bedoeld is om verkleuring van de afwerking tegen te gaan.

De streng heeft een lengte van circa 39,5 tot 41 cm en bevat ongeveer 52 tot 54 kralen. Daarmee heeft u een mooie hoeveelheid glaskralen voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.

Door het formaat van ongeveer 8 mm komen de kralen goed naar voren in een armband of ketting. U kunt ze achter elkaar rijgen voor een sieraad waarin de kleur Pearl Pink centraal staat, maar ook combineren met kleinere kralen, metalen tussenkraaltjes en bedeltjes.

De zachte roze kleur combineert mooi met witte, crèmekleurige, beige, transparante en lichtpaarse kralen. Ook goudkleurige, zilverkleurige en platinumkleurige sieraden onderdelen vormen een mooie aanvulling op deze facetgeslepen kralen.

Instructies en tips

Deze ronde glaskralen hebben een rijggat van ongeveer 1 mm. U kunt ze rijgen op geschikt nylondraad, staaldraad of elastiek voor armbandjes, zolang het rijgmateriaal door de opening past. Houd bij uw keuze rekening met het gewicht van de glaskralen en de gewenste afwerking van uw sieraad.

Wilt u een armband maken? Rijg de Pearl Pink kralen dan achter elkaar voor een armband waarin de zachte roze kleur mooi naar voren komt. Voeg kleine goudkleurige tussenkraaltjes toe voor een warm kleuraccent. Deze combinatie is ook mooi wanneer u een armband met een klein hartjesbedeltje wilt maken.

Voor een koelere kleurencombinatie kunt u zilverkleurige of platinumkleurige tussenkraaltjes gebruiken. Ook witte of transparante glaskralen sluiten mooi aan bij de parelroze kleur. Door verschillende kralen af te wisselen, kunt u zelf een rijgpatroon samenstellen.

Voor het kettingen maken kunt u de facetgeslepen kralen combineren met gladde ronde kralen, kleine metalen tussenkraaltjes of een hanger. De afwisseling tussen gladde en geslepen oppervlakken benadrukt de schittering van de 32 facetten. Werk uw ketting af met een geschikte sluiting en bevestigingsringetjes.

Ook voor het oorbellen maken zijn deze kralen geschikt. Rijg één kraal op een geschikte kettelstift of nietstift en maak een oogje waarmee u de hanger aan een oorbelhaakje kunt bevestigen. Wilt u langere oorbellen maken? Combineer dan meerdere kralen met kleine metalen onderdelen.

Met de kleur Pearl Pink kunt u ook een bijpassend sieradensetje maken. Gebruik bijvoorbeeld dezelfde facetgeslepen kralen in een armband en een paar oorbellen. Door dezelfde metalen onderdelen terug te laten komen, vormt het geheel een mooie combinatie.

De AB-coating geeft de kralen extra lichtweerkaatsing. Combineer ze met kralen zonder coating of met gladde metalen tussenkraaltjes om het verschil tussen de oppervlakken zichtbaar te maken.

Met ongeveer 52 tot 54 kralen per streng kunt u verschillende sieraden samenstellen. Hoeveel kralen u nodig heeft, hangt af van de gewenste lengte en de overige onderdelen. Leg de kralen vooraf op een kralenbord om de volgorde en verdeling te bepalen.

Omdat de kralen van glas zijn gemaakt en een speciale coating hebben, is het verstandig om ze voorzichtig te behandelen. Vermijd harde stoten en langdurig contact met parfum, schoonmaakmiddelen en andere chemische producten. Bewaar uw kralen en zelfgemaakte sieraden bij voorkeur droog en maak ze indien nodig voorzichtig schoon met een zachte doek.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Afmetingen: circa 7,8-8,2 x 7,8 mm

  • Gatmaat: circa 1 mm

  • Vorm: rond

  • Kleur: Pearl Pink

  • Slijpvorm: facetgeslepen

  • Aantal facetten: 32 per kraal

  • Afwerking: AB Color Plated (iriserende glans)

  • Coating: galvanisch aangebrachte coating, bedoeld om verkleuring tegen te gaan

  • Uitvoering: imitatie edelsteen

  • Lengte streng: circa 39,5-41 cm

  • Aantal kralen per streng: circa 52-54 stuks

  • Inhoud verpakking: 1 streng

  • Bijzonderheden: gemaakt van glas, geen echte edelstenen of natuurparels

Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur Pearl Pink is een mooie aanvulling op uw materialen voor het zelf sieraden maken. De combinatie van de zachte parelroze kleur, de 32 geslepen facetten en de AB-coating zorgt voor een mooie schittering wanneer het licht op de kralen valt.

Door de afmeting van ongeveer 8 mm kunt u de kralen verwerken in armbanden, kettingen en oorbellen. Gebruik ze als hoofdkleur in uw sieraad of combineer ze met andere kralen om uw eigen kleurencombinatie samen te stellen.

De zachte roze kleur is ook mooi voor een persoonlijk cadeau. Maak bijvoorbeeld een armband met een hartjesbedeltje, een ketting met een kleine hanger of een paar bijpassende oorbellen. Zo kunt u met één streng verschillende sieraden maken.

Bestel deze streng facetgeslepen glaskralen van circa 8 mm in de kleur Pearl Pink eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje! Bekijk ook onze andere glaskralen, facetkralen, tussenkraaltjes, bedeltjes, sluitingen en rijgmaterialen. Combineer de zachte parelroze kleur met uw favoriete sieraden onderdelen en maak een armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak. Met ongeveer 52 tot 54 kralen per streng heeft u een mooie hoeveelheid materiaal om verschillende sieraden samen te stellen. Maak iets moois voor uzelf of verras iemand met een persoonlijk, zelfgemaakt sieraad waarin deze zachte roze kralen centraal staan!

Specificatie Omschrijving
Kleur Roze
Maat kralen 8mm

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen