1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 7,8-8,2 x 7,8 mm – gat 1 mm – Cornflower Blue
Artikelnummer: K-20 / D Overzicht1 x Glaskralen streng facetgeslepen rond 7,8-8,2 x 7,8 mm – gat 1 mm – Cornflower Blue
Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur Cornflower Blue bestaat uit ongeveer 52 tot 54 ronde kralen met een afmeting van circa 7,8 tot 8,2 x 7,8 mm. Iedere kraal heeft 32 geslepen facetten die het licht vanuit verschillende hoeken weerkaatsen. De korenbloemblauwe kleur en de glanzende AB-afwerking geven deze kralen een frisse uitstraling met een bijzondere schittering.
Cornflower Blue is een heldere blauwtint die doet denken aan de kleur van korenbloemen. De kralen zijn gemaakt van glas en hebben het uiterlijk van edelstenen. Het gaat hierbij om imitatie edelsteen kralen en niet om echte edelstenen.
De kralen zijn voorzien van een AB-coating (Aurora Borealis). Deze afwerking geeft het oppervlak een iriserende glans, waardoor bij verschillende lichtinvallen meerdere kleurschakeringen zichtbaar kunnen worden. De 32 geslepen facetten zorgen ervoor dat het licht op verschillende manieren wordt weerkaatst.
Daarnaast hebben de kralen een galvanisch aangebrachte coating die volgens de productinformatie bedoeld is om verkleuring van de afwerking tegen te gaan. Hierdoor combineren deze glaskralen een mooie blauwe kleur met een glanzend oppervlak.
De streng heeft een lengte van circa 39,5 tot 41 cm en bevat ongeveer 52 tot 54 kralen. Daarmee heeft u een mooie hoeveelheid kralen voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.
Door het formaat van ongeveer 8 mm komen de kralen goed naar voren in een armband of ketting. U kunt ze achter elkaar rijgen voor een sieraad waarin de kleur Cornflower Blue centraal staat, maar ook combineren met kleinere kralen, metalen tussenkraaltjes en bedeltjes.
De korenbloemblauwe kleur combineert mooi met witte, transparante, lichtblauwe en donkerblauwe kralen. Ook zilverkleurige, platinumkleurige en goudkleurige sieraden onderdelen vormen een mooie aanvulling op deze facetgeslepen kralen.
Instructies en tips
Deze ronde glaskralen hebben een rijggat van ongeveer 1 mm. U kunt ze rijgen op geschikt nylondraad, staaldraad of elastiek voor armbandjes, zolang het rijgmateriaal door de opening past. Houd bij uw keuze rekening met het gewicht van de glaskralen en de gewenste afwerking van uw sieraad.
Wilt u een armband maken? Rijg de Cornflower Blue kralen dan achter elkaar voor een armband waarin de heldere blauwe kleur mooi naar voren komt. Voeg kleine zilverkleurige of platinumkleurige tussenkraaltjes toe voor een rustig kleuraccent. Deze metaaltonen combineren mooi met de frisse blauwtint.
Wilt u liever een warmer kleuraccent? Combineer de kralen dan met goudkleurige tussenkraaltjes of een klein metalen bedeltje. Door verschillende metalen onderdelen te gebruiken, kunt u met dezelfde kralen sieraden met een andere uitstraling maken.
Voor het kettingen maken kunt u de facetgeslepen kralen combineren met gladde ronde kralen, kleine metalen tussenkraaltjes of een hanger. Door verschillende vormen en oppervlakken af te wisselen, komt de schittering van de 32 facetten mooi naar voren. Werk uw ketting af met een geschikte sluiting en bevestigingsringetjes.
Ook voor het oorbellen maken zijn deze glaskralen geschikt. Rijg een kraal op een geschikte kettelstift of nietstift en maak een oogje waarmee u de hanger aan een oorbelhaakje kunt bevestigen. U kunt één kraal per oorbel gebruiken of meerdere kralen combineren voor een langere hanger.
Wilt u sieraden maken met verschillende blauwtinten? Combineer Cornflower Blue dan met lichtblauw, hemelsblauw en donkerblauw. Door de kleuren van licht naar donker te rangschikken, kunt u een mooi kleurverloop maken in een armband of ketting.
Voor een frisse kleurencombinatie kunt u de kralen ook afwisselen met witte of transparante glaskralen. Kleine metalen tussenkraaltjes zorgen daarbij voor extra afwisseling tussen de verschillende kleuren.
De AB-coating geeft de kralen extra lichtweerkaatsing. Wilt u deze glans benadrukken? Combineer de Cornflower Blue kralen dan met kralen zonder coating of met gladde metalen tussenkraaltjes. Het verschil tussen de oppervlakken laat de facetgeslepen afwerking mooi naar voren komen.
Met ongeveer 52 tot 54 kralen per streng kunt u verschillende sieraden samenstellen. Denk bijvoorbeeld aan een armband met bijpassende oorbellen of een ketting waarin u de blauwe kralen afwisselt met kleinere tussenkraaltjes. Hoeveel kralen u nodig heeft, hangt af van de gewenste lengte en de overige onderdelen.
Leg de kralen vooraf op een kralenbord om de volgorde en verdeling te bepalen. Zo kunt u bekijken welke kleuren en afmetingen u wilt combineren voordat u begint met rijgen.
Omdat de kralen van glas zijn gemaakt en een speciale coating hebben, is het verstandig om ze voorzichtig te behandelen. Vermijd harde stoten en langdurig contact met parfum, schoonmaakmiddelen en andere chemische producten. Bewaar de kralen en uw zelfgemaakte sieraden bij voorkeur droog en maak ze indien nodig voorzichtig schoon met een zachte doek.
Eigenschappen
Materiaal: glas
Afmetingen: circa 7,8-8,2 x 7,8 mm
Gatmaat: circa 1 mm
Vorm: rond
Kleur: Cornflower Blue
Slijpvorm: facetgeslepen
Aantal facetten: 32 per kraal
Afwerking: AB Color Plated (iriserende glans)
Coating: galvanisch aangebrachte coating, bedoeld om verkleuring tegen te gaan
Uitvoering: imitatie edelsteen
Lengte streng: circa 39,5-41 cm
Aantal kralen per streng: circa 52-54 stuks
Inhoud verpakking: 1 streng
Bijzonderheden: gemaakt van glas, geen echte edelstenen
Deze streng facetgeslepen glaskralen in de kleur Cornflower Blue is een mooie aanvulling op uw materialen voor het zelf sieraden maken. De combinatie van de heldere korenbloemblauwe kleur, de 32 geslepen facetten en de AB-coating zorgt voor een bijzondere schittering wanneer het licht op de kralen valt.
Door de afmeting van ongeveer 8 mm kunt u de kralen verwerken in armbanden, kettingen en oorbellen. Gebruik ze als hoofdkleur in uw sieraad of combineer ze met andere blauwtinten voor een persoonlijke kleurencombinatie.
Ook voor het maken van een bijpassend sieradensetje zijn deze kralen leuk. Maak bijvoorbeeld een armband met bijpassende oorbellen of combineer de Cornflower Blue kralen met een klein metalen bedeltje voor een persoonlijke hanger.
Bestel deze streng facetgeslepen glaskralen van circa 8 mm in de kleur Cornflower Blue eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje! Bekijk ook onze andere glaskralen, facetkralen, tussenkraaltjes, bedeltjes, sluitingen en rijgmaterialen. Combineer de frisse korenbloemblauwe kleur met uw favoriete sieraden onderdelen en maak een armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak. Met ongeveer 52 tot 54 kralen per streng heeft u een mooie hoeveelheid materiaal om verschillende sieraden samen te stellen. Maak iets moois voor uzelf of verras iemand met een persoonlijk, zelfgemaakt sieraad waarin deze heldere blauwe kleur centraal staat!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat kralen | 8mm |



