10 x Veterklemmen 9 x 4 mm – gat 1,5 mm – zilverkleur

Artikelnummer: Kastje 7
Artikel 71 van 134
€ 1,50 (inclusief btw)
Overzicht

10 x Veterklemmen 9 x 4 mm – gat 1,5 mm – zilverkleur

Deze veterklemmen in zilverkleur zijn praktische sieraden onderdelen voor het netjes en stevig afwerken van lint, koord of veter. Door het compacte formaat zijn ze geschikt voor fijne sieraden en zorgen ze voor een verzorgde afwerking van uw armband of ketting. De zilverkleur laat zich goed combineren met verschillende soorten kralen en andere metalen onderdelen.

Deze veterklemmen zijn zeer geschikt voor armbandjes maken en kettingen maken waarbij gewerkt wordt met plat koord, suede veter of dun leerkoord.

Instructies en tips

Plaats het uiteinde van het lint of koord in de opening van de veterklem en knijp deze voorzichtig dicht met een platte tang zodat het materiaal stevig vast blijft zitten. Via het oogje met een gat van 1,5 mm kunt u eenvoudig een ringetje en een sluiting bevestigen.

Combineer deze veterklemmen met andere sieraden onderdelen zoals karabijnsluitingen, verlengkettinkjes en ringetjes uit onze kralenwinkel. Voor extra stevigheid kunt u eventueel een kleine hoeveelheid sieradenlijm gebruiken voordat u de klem sluit.

Eigenschappen

  • Materiaal: metaal

  • Afmetingen: 9 x 4 mm

  • Gat: 1,5 mm

  • Kleur: zilverkleur

  • Inhoud: 10 stuks per verpakking

Bekijk ook onze andere sieraden onderdelen en materialen om uw sieraden netjes af te werken met onderdelen van ’t Kralenstulpje.

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Zilverkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss