Ca. 100 x Metalen sieraden buigringen 5 x 0,7 mm – geelkoperkleur

Artikelnummer: Kastje 1 Voorraad stelling A-18 (5 gram)
Artikel 70 van 117
€ 1,75 (inclusief btw)
Voorraad 9999 stuks
Overzicht

Ca. 100 x Metalen sieraden buigringen 5 x 0,7 mm – geelkoperkleur

Deze metalen buigringen zijn praktische sieraden onderdelen voor het verbinden van verschillende onderdelen in uw sieraden. Met buigringen bevestigt u eenvoudig bedeltjes, sluitingen en kralen aan armbanden, kettingen of oorbellen. Daardoor zijn ze zeer geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.

De geelkoperkleur geeft uw sieraden een warme en klassieke uitstraling. Deze kleine buigringetjes zijn ideaal voor fijne sieraden en worden vaak gebruikt om kleine bedeltjes of tussenstukken netjes te bevestigen. In de kralenwinkel van ’t Kralenstulpje vindt u veel sieraden onderdelen waarmee u uw sieraden helemaal naar wens kunt maken.

Instructies en tips

Buigringen worden gebruikt om verschillende onderdelen met elkaar te verbinden, zoals een bedel aan een armband of een sluiting aan een ketting.

Open de buigring met twee sieradentangen door de ring zijwaarts te buigen. Hierdoor blijft de ronde vorm netjes behouden en sluit de ring daarna weer goed aan.

Combineer deze buigringen met bedeltjes, sluitingen en andere sieraden onderdelen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een nette afwerking van uw sieraden.

Eigenschappen

  • Materiaal: metaal

  • Afmetingen: 5 x 0,7 mm

  • Gat / oogje: geen

  • Kleur: geelkoperkleur

  • Inhoud verpakking: ca. 100 stuks

Bekijk ook onze bijpassende kralen en sieraden onderdelen en maak uw sieraden helemaal compleet.

 

 

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 5mm
Metaal kleur Geel koper kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss