2 x RVS oorbellen haakjes 17 x 10,5 x 0,7 mm – oogje 2 mm

Artikelnummer: Bak 136
Artikel 54 van 66
€ 2,99 (inclusief btw)
Voorraad 171 stuks
Overzicht

2 x RVS oorbellen haakjes 17 x 10,5 x 0,7 mm – oogje 2 mm

Deze RVS oorbellen haakjes zijn een fijne basis voor het maken van duurzame oorbellen. Door het gebruik van roestvrij staal blijven ze lang mooi en behouden ze hun uitstraling. Het formaat van 17 x 10,5 mm zorgt voor een subtiele en verzorgde afwerking, terwijl de dikte van 0,7 mm prettig draagt.

Deze haakjes combineren moeiteloos met diverse kralen en zijn zeer geschikt wanneer u graag oorbellen maken wilt met sterke en duurzame RVS onderdelen. Ideaal voor zowel eenvoudige ontwerpen als oorbellen met een kleine hanger.

Instructies en tips

Bevestig een kraal of hanger aan het oogje van 2 mm met een buigring of gebruik een kettelstift om zelf een hangertje te maken. Open en sluit het oogje altijd zijwaarts met een tang om de vorm netjes rond te houden.

Combineer deze haakjes met andere RVS onderdelen uit onze kralenwinkel voor een mooi geheel. RVS is onderhoudsvriendelijk, maar het is aan te raden de haakjes droog te bewaren wanneer u ze niet draagt.

Eigenschappen

  • Materiaal: RVS

  • Afmetingen: ca. 17 x 10,5 x 0,7 mm

  • Oogje: ca. 2 mm

  • Inhoud: 2 stuks

Bekijk ook onze bijpassende kralen en andere RVS onderdelen en maak uw oorbellen helemaal naar wens.

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 17mm
Metaal kleur RVS-kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-booktutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss