10 x Metalen bedel muzieknoot 24 x 15 x 2,5 mm – gat Ø 2 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: Stelling H-22 bak acryl bloem kelk Overzicht10 x Metalen bedel muzieknoot 24 x 15 x 2,5 mm – gat Ø 2 mm – antiek zilverkleur
Deze leuke metalen bedels in de vorm van een muzieknoot zijn perfect voor het maken van sieraden met een muzikale of creatieve uitstraling. De antiek zilverkleur geeft de bedels een tijdloze en stoere look die prachtig combineert met kralen en onderdelen in uiteenlopende stijlen.
Gebruik deze muzieknoot bedels om een persoonlijk accent toe te voegen aan uw armbandjes, kettingen of sleutelhangers – een ideaal cadeautje voor muziekliefhebbers of artiesten.
Instructies en tips
Bevestig de bedels eenvoudig met een splitring, oogje of bail hanger aan uw sieraad. Combineer ze met antiek zilverkleurige kralen, tussenstukjes of RVS onderdelen voor een mooi bijpassende afwerking.
Door hun formaat zijn deze bedeltjes ook uitstekend te gebruiken voor oorbellen of als decoratief detail aan een muziekthema sleutelhanger.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Afmetingen: 24 x 15 x 2,5 mm
Gat: Ø 2 mm
Kleur: antiek zilverkleur
Vorm: muzieknoot
Eigenschappen: stevig, decoratief, klassieke uitstraling
Inhoud: 10 stuks per verpakking
Bekijk ook onze andere metalen bedels, muziek thema bedeltjes en antiek zilverkleurige onderdelen om uw armbandjes, kettingen en sleutelhangers een persoonlijke en stijlvolle afwerking te geven.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Metaal kleur | Antiek zilver kleur |








