1 rol RVS rijgdraad met coating 0,45 mm – 50 meter – paars
Artikelnummer: Blokkast 1 Bak 13 Let op: grote rol Overzicht1 rol RVS rijgdraad met coating 0,45 mm – 50 meter – paars
Kleur wijkt iets af van de foto
Dit paarse RVS rijgdraad met coating heeft een dikte van 0,45 mm en wordt geleverd op een rol van 50 meter. Het draad is geschikt voor het rijgen van verschillende soorten kralen bij het maken van armbanden, kettingen en andere zelfgemaakte sieraden.
De paarse kleur geeft uw sieraden een mooi kleuraccent en kan zichtbaar blijven tussen de kralen. Combineer het rijgdraad met glaskralen, facetkralen, metalen kralen of andere sieraden onderdelen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje.
Dankzij de lengte van 50 meter heeft U voldoende draad voor meerdere sieraden. Het RVS rijgdraad is stevig en biedt een goede basis voor het rijgen van kralen.
Instructies en tips
Knip het RVS rijgdraad op de gewenste lengte met een geschikte draadkniptang. Houd bij het afknippen wat extra draad over, zodat U voldoende ruimte heeft om uw sieraad netjes af te werken.
Voor armbandjes maken kunt U verschillende soorten kralen op het draad rijgen. Controleer vooraf of het gat van de kralen groot genoeg is voor een draaddikte van 0,45 mm.
Bij kettingen maken kunt U het paarse rijgdraad combineren met kralen in lila, roze, wit of transparant. Ook zilverkleurige of platinumkleurige sieradenonderdelen vormen een mooie combinatie met het paarse draad.
Werk de uiteinden af met geschikte knijpkralen, kalotjes, ringetjes en een sluiting. Voorkom scherpe knikken tijdens het rijgen en bewaar het draad bij voorkeur droog op de rol.
Eigenschappen
Materiaal: RVS
Uitvoering: rijgdraad met coating
Dikte: 0,45 mm
Lengte: 50 meter
Kleur: paars
Verpakking: op rol
Inhoud verpakking: 1 rol RVS rijgdraad van 50 meter
Bestel dit paarse RVS rijgdraad met coating eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje. Bekijk ook onze bijpassende kralen, knijpkralen, kalotjes, sluitingen en andere sieradenonderdelen. Combineer het paarse draad met uw favoriete kralen en maak mooie armbanden en kettingen die U naar eigen smaak kunt samenstellen en afwerken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Paars |



