25 x Vergulde kristal spacers 10 mm – gat 1,5 mm – donker blauw
Artikelnummer: Stelling G-08 bak Kristal rondellen 10mm (Let op: uittellen!) Overzicht25 x Vergulde kristal spacers 10 mm – gat 1,5 mm – donker blauw
Deze vergulde kristal spacers in donkerblauwe kleur zijn zeer geschikt voor het maken van sieraden met een diep en rustig kleuraccent. Door het formaat van 10 mm vallen ze duidelijk op in armbandjes en kettingen en zijn ze mooi te gebruiken als tussenkraal of als terugkerend element in uw ontwerp. De donkerblauwe kristallen combineren prettig met neutrale tinten en goudkleurige accenten, waardoor u sieraden kunt maken die verzorgd ogen en prettig dragen. Ook een fijne keuze voor een persoonlijk cadeautje.
Instructies en tips
Deze spacers zijn geschikt om te rijgen op elastiek, nylondraad of dun staaldraad. Voor armbandjes maken is elastiek praktisch, terwijl staaldraad prettig werkt bij kettingen maken in combinatie met een sluiting. Combineer deze vergulde spacers met bijpassende ringetjes, bedeltjes of sluitingen uit het assortiment sieraden onderdelen van ’t Kralenstulpje voor een mooi en rustig geheel. Bewaar de spacers bij voorkeur droog en apart om de afwerking netjes te houden.
Eigenschappen
Materiaal: kristal (glas), verguld
Afmetingen: Ø ca. 10 mm
Gat: ca. 1,5 mm
Kleur: donker blauw
Inhoud: 25 stuks per verpakking
Bekijk ook onze bijpassende kralen en onderdelen en maak uw sieraad helemaal compleet.



