1 x Metalen Bali style holle bedel tasje 25 x 16,5 x 5,5 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: Bak 96 Overzicht1 x Metalen Bali style holle bedel tasje 25 x 16,5 x 5,5 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur
Deze metalen Bali style bedel in de vorm van een tasje heeft een holle uitvoering en is voorzien van decoratieve details. Met een formaat van ca. 25 x 16,5 x 5,5 mm is het tasje een opvallend onderdeel voor het zelf sieraden maken. U kunt de bedel gebruiken aan een ketting, armband of ander zelfgemaakt sieraad en combineren met verschillende kralen en sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Bevestig het tasje met een geschikt ringetje aan een armband, ketting of ander sieraad. Door de holle uitvoering heeft de bedel volume zonder dat deze massief is. De zilverkleur is eenvoudig te combineren met verschillende kleuren kralen, waardoor u deze bedel voor uiteenlopende sieradenontwerpen kunt gebruiken. Combineer het tasje bijvoorbeeld met glaskralen, metalen kralen of andere bedeltjes. Bewaar uw sieraden droog en beperk contact met parfum, cosmetica en schoonmaakmiddelen om de afwerking zo lang mogelijk mooi te houden.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Uitvoering: hol, Bali style
Afmetingen: ca. 25 x 16,5 x 5,5 mm
Gat: ca. 1 mm
Vorm: tasje
Kleur: antiek zilverkleur
Inhoud verpakking: 1 bedel
Geef uw zelfgemaakte armband of ketting een bijzonder detail met deze zilverkleurige Bali style bedel in de vorm van een tasje. Bestel deze bedel eenvoudig bij ’t Kralenstulpje en bekijk ook onze bijpassende kralen, ringetjes, bedeltjes en andere sieraden onderdelen om uw sieraad helemaal naar uw eigen smaak af te werken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Antiekzilverkleur |





