10 x Acryl bloemkelk kralen 29 x 27 x 8 mm – gat 2 mm – lila
Artikelnummer: Stelling D-12 Bak Rozengeur Overzicht10 x Acryl bloemkelk kralen 29 x 27 x 8 mm – gat 2 mm – lila
Deze lila acryl bloemkelk kralen hebben een afmeting van ca. 29 x 27 x 8 mm en een rijggat van ca. 2 mm. Door de open bloemkelkvorm en het grotere formaat zijn deze kralen mooi als opvallend onderdeel in armbandjes, kettingen en oorbellen. De lila kleur kunt u combineren met kleinere kralen, tussenkralen en verschillende sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Gebruik elastiek, nylondraad, sieradendraad of ander rijgmateriaal dat door het gat van ca. 2 mm past. U kunt één bloemkelk kraal als opvallend onderdeel verwerken of meerdere bloemvormen met elkaar combineren. Ook kunt u de kralen samen met kleinere ronde kralen, kettelstiften of nietstiften gebruiken bij het oorbellen maken en kettingen maken. Bewaar de acryl kralen zo dat ze niet tegen scherpe onderdelen liggen om beschadigingen te beperken.
Eigenschappen
Materiaal en vorm: acryl, bloemkelk
Afmetingen: ca. 29 x 27 x 8 mm, gat ca. 2 mm
Kleur: lila
Inhoud verpakking: 10 bloemkelk kralen
Bestel deze lila bloemkelk kralen bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met kleinere kralen, tussenkralen, bedeltjes en andere sieraden onderdelen. Bekijk ook de andere kleuren en formaten bloemkelk kralen en stel verschillende bloemcombinaties samen voor uw zelfgemaakte armbandjes, kettingen en oorbellen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Lila |
| Maat kralen | >20mm |








