20 x Metaallook kralen 4 x 6 mm – gat 4 mm – antiek zilverkleur

Artikelnummer: Lade 95
Artikel 77 van 93
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 232 stuks
Overzicht

20 x Metaallook kralen 4 x 6 mm – gat 4 mm – antiek zilverkleur

Deze metaallook kralen in antiek zilverkleur zijn perfect voor het maken van stoere en opvallende sieraden. Dankzij het grotere rijggat van 4 mm zijn deze kralen zeer geschikt voor gebruik met veters, leerkoord of dikker rijgmateriaal. Ideaal voor het maken van robuuste armbandjes en kettingen met een eigen uitstraling. De antiek zilverkleur geeft uw sieraad een tijdloos en karaktervol effect en laat zich goed combineren met andere kralen en sieraden onderdelen.

Instructies en tips

U kunt deze kralen eenvoudig rijgen op veter, leerkoord of dik elastiek. Combineer ze met andere grote kralen of metalen onderdelen voor een stoer geheel. Door af te wisselen met verschillende vormen en materialen maakt u uw sieraad extra bijzonder. Zorg voor een goede afwerking met stevige sluitingen die passen bij het dikkere rijgmateriaal. Bewaar uw kralen overzichtelijk zodat u ze gemakkelijk terugvindt tijdens het maken van uw sieraden.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal (metaallook)
• Afmetingen: 4 x 6 mm
• Gat: 4 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Inhoud: 20 stuks

Bekijk ook onze bijpassende kralen en sieraden onderdelen en maak uw sieraad helemaal compleet. Bestel eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje.

 

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 4mm
Metaal kleur Antiek zilver kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss