20 x Keramische glaskralen 6 mm – gat 1 mm – Cashmere Rose

Artikelnummer: Bak 319
Artikel 33 van 83
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 7 stuks
Overzicht

20 x Keramische glaskralen 6 mm – gat 1 mm – Cashmere Rose

Deze keramische glaskralen van 6 mm zijn uitgevoerd in de kleur Cashmere Rose. De zachte roze tint met warme ondertoon geeft uw sieraden een frisse en rustige uitstraling. Door de keramische afwerking hebben de kralen een subtiele, iets matte glans die zorgt voor een verfijnd effect in uw armband of ketting.

Het compacte formaat van 6 mm maakt deze kralen zeer geschikt voor fijne armbandjes of als tussenkraal bij grotere kralen. U kunt ze combineren met andere tinten uit onze collectie kralen per kleur of verwerken in een subtiel ontwerp bij het zelf sieraden maken.

Instructies en tips

Met een gat van 1 mm zijn deze kralen geschikt voor elastiek voor armbandjes en voor fijn rijgdraad sieraden zoals nylondraad of dun staaldraad. Voor een armband rijgt u de kralen op elastiek en werkt u het geheel af met een stevige knoop. Voor een ketting gebruikt u knijpkralen en een karabijnsluiting voor een netjes afgewerkt resultaat.

Combineer deze keramische kralen met bijpassende sieraden onderdelen uit onze kralenwinkel, zoals kleine tussenkralen, kettelstiften en nietstiften. Ook in combinatie met zilverkleurige of goudkleurige accenten ontstaat een harmonieus geheel. Bewaar uw glaskralen apart om beschadiging te voorkomen.

Eigenschappen

• Materiaal: Glas (keramische afwerking)
• Afmetingen: ca. 6 mm (rond)
• Gat: ca. 1 mm
• Kleur: Cashmere Rose
• Inhoud: 20 stuks

Geef uw sieraden een zachte en moderne uitstraling met deze keramische glaskralen in Cashmere Rose en bestel uw favoriete kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss