3 x Cabochon houder 15 x 11 x 2 mm – gat 2 mm – antiek zilverkleur

Artikelnummer: Bak 223 voorraad bak B-10
Artikel 50 van 188
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 359 stuks
Overzicht

3 x Cabochon houder 15 x 11 x 2 mm – gat 2 mm – antiek zilverkleur

Deze metalen cabochon houder in antiek zilverkleur is een fijn en decoratief sieraden onderdeel voor het maken van unieke sieraden. Dankzij het compacte formaat is deze houder geschikt voor kleine cabochons, waarmee u eenvoudig een persoonlijk en bijzonder sieraad kunt maken bij het zelf sieraden maken.

Instructies en tips

Deze cabochon houder heeft een binnenmaat van ca. 9 x 6,5 mm en is geschikt voor mini cabochons of camées die u eenvoudig kunt bevestigen met sieradenlijm. Zorg ervoor dat de cabochon goed in de houder past voor een nette afwerking.

Met het oogje van 2 mm kunt u de houder eenvoudig bevestigen aan een ketting, oorbel of armband met behulp van ringetjes of kettelstiften. Combineer deze sieraden onderdelen met bijpassende kralen en andere materialen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een mooi geheel bij het sieraden maken met kralen.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal
• Afmetingen: ca. 15 x 11 x 2 mm
• Binnenmaat: ca. 9 x 6,5 mm
• Gat: ca. 2 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Inhoud: 3 stuks per verpakking

Bestel uw sieraden onderdelen eenvoudig bij de kralenwinkel ’t Kralenstulpje en maak uw sieraden netjes en persoonlijk afgewerkt.

 

 

 

Specificatie Omschrijving
Kleur Zilver
Metaal kleur Antiek zilver kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss