10 x Two tone acryl kralen rond 8 mm – gat 1 mm – rood
Artikelnummer: Stelling H-14 bak Kunststof kraal nr: 21991 Overzicht10 x Two tone acryl kralen rond 8 mm – gat 1 mm – rood
Deze two tone acryl kralen in een rode tint zijn fijn om te gebruiken bij het zelf sieraden maken. De ronde vorm van 8 mm en het subtiele kleurverschil zorgen voor een rustig maar opvallend resultaat in armbandjes en kettingen. Deze kralen laten zich goed combineren met andere kralen en zijn geschikt voor het maken van een persoonlijk sieraad of een klein cadeautje voor een dierbaar moment.
Instructies en tips
Voor het rijgen van deze acryl kralen kunt u elastiek voor armbandjes, nylondraad of staaldraad gebruiken. Het gat van 1 mm is geschikt voor de meeste gangbare rijgmaterialen. Combineer deze kralen bijvoorbeeld met kleine kraaltjes, metalen tussenkralen of een sluiting uit ’t Kralenstulpje voor een netjes afgewerkt geheel. Bewaar de kralen bij voorkeur apart van scherpe onderdelen om beschadiging te voorkomen.
Eigenschappen
Materiaal: acryl
Afmetingen: Ø 8 mm
Gat: 1 mm
Kleur: rood
Inhoud: 10 stuks per verpakking
Bekijk ook onze andere kraaltjes en maak uw sieraden eenvoudig compleet met bijpassende onderdelen uit ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Maat kralen | 8mm |



