10 x Two tone acryl kralen rond 8 mm – gat 1 mm – transparant

Artikelnummer: Stelling H-14 Kunstof kraal
Artikel 175 van 309
€ 1,50 (inclusief btw)
Overzicht

10 x Two tone acryl kralen rond 8 mm – gat 1 mm – transparant

Deze two tone acryl kralen zijn prettig om te gebruiken bij het zelf sieraden maken. De transparante uitstraling met subtiel kleurverschil zorgt voor een lichte en rustige basis in armbandjes en kettingen. Door de ronde vorm van 8 mm zijn deze kralen mooi te combineren met andere kralen, bijvoorbeeld als verbindend element in een kralen armbandje of een verfijnde ketting.

Instructies en tips

Voor het rijgen van deze acryl kralen kunt u elastiek voor armbandjes, nylondraad of staaldraad gebruiken. Het gat van 1 mm is geschikt voor de meeste gangbare rijgmaterialen. Combineer deze kralen met kleine kraaltjes, metalen tussenkralen of een sluiting uit ’t Kralenstulpje voor een netjes afgewerkt geheel. Bewaar de kralen bij voorkeur apart van scherpe onderdelen om beschadiging te voorkomen.

Eigenschappen

  • Materiaal: acryl

  • Afmetingen: Ø 8 mm

  • Gat: 1 mm

  • Kleur: transparant

  • Inhoud: 10 stuks per verpakking

Bekijk ook onze andere kraaltjes en maak uw sieraden eenvoudig compleet met bijpassende onderdelen uit ’t Kralenstulpje.

Specificatie Omschrijving
Kleur Transparant
Maat kralen 8mm

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss