3 x Keramiek kralen rond met gevlochten effect 12 mm – rood gemêleerd

Artikelnummer: Stelling magazijn 1 bak 76
Artikel 73 van 190
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 30 stuks
Overzicht

3 x Keramiek kralen rond met gevlochten effect 12 mm – rood gemêleerd

Deze ronde keramiek kralen van ca. 12 mm hebben een gevlochten effect en zijn uitgevoerd in een rood gemêleerde kleur. Het patroon geeft de kralen extra detail en maakt ze mooi om als opvallend onderdeel in een armband, ketting of paar oorbellen te verwerken.

De rood gemêleerde kralen kunt u combineren met kleinere kralen, metalen tussenkralen, bedeltjes en andere sieraden onderdelen. Door het gevlochten effect zijn ze ook mooi om tussen eenvoudigere, effen kralen te verwerken.

Instructies en tips

Rijg de kralen op geschikt elastiek, nylondraad of sieradendraad. Combineer ze bijvoorbeeld met kleinere kralen of plaats metalen tussenkralen aan weerszijden om het gevlochten effect extra naar voren te laten komen. Behandel keramiek voorzichtig en voorkom vallen en harde stoten om beschadigingen zoveel mogelijk te beperken.

Eigenschappen

  • Materiaal: keramiek

  • Vorm: rond

  • Afmetingen: ca. 12 mm

  • Kleur: rood gemêleerd

  • Uitvoering: gevlochten effect

  • Inhoud verpakking: 3 kralen

Combineer deze rood gemêleerde keramiek kralen met uw favoriete kralen, bedeltjes en sieraden onderdelen van ’t Kralenstulpje. Bekijk ook de andere keramiek kralen in het assortiment en maak een mooie armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen