3 x Metallook kraal plat rond bewerkt 18 mm – gat ca. 2 mm – antiek goudkleur

Artikelnummer: Bak 355
Artikel 64 van 93
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks
Overzicht

3 x Metallook kraal plat rond bewerkt 18 mm – gat ca. 2 mm – antiek goudkleur

Deze platte ronde metallook kralen van 18 mm in antiek goudkleur hebben een bewerkte structuur die direct opvalt. Door de platte vorm en het reliëf krijgen uw sieraden een stoer en decoratief accent. De antiek goudkleurige afwerking zorgt voor een warme en karaktervolle uitstraling.

Met hun royale formaat zijn deze kralen zeer geschikt als middelpunt in een armband of ketting. Ideaal voor wie graag zelf sieraden maken en een ontwerp wil voorzien van een opvallend detail. Combineer ze met kleinere kralen of subtiele tussenstukjes voor een mooi evenwicht in uw sieraad.

Instructies en tips

Met een gat van ca. 2 mm zijn deze kralen geschikt voor stevig rijgdraad sieraden, koord of dun leer. U kunt ze ook verwerken in een armband met meerdere strengen voor een speels effect.

Combineer de antiek goudkleur met bijpassende goudkleurige sieraden onderdelen zoals oogjes en ringetjes sieraden en een passende karabijnsluiting voor een harmonieus geheel.

Bewaar metalen kralen bij voorkeur droog om de afwerking zo lang mogelijk mooi te houden.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal (metallook)
• Vorm: plat rond bewerkt
• Diameter: ca. 18 mm
• Gat: ca. 2 mm
• Kleur: antiek goudkleur
• Inhoud: 3 stuks per verpakking

Voeg deze opvallende metallook kralen toe aan uw collectie en maak een sieraad met een warm en karaktervol accent. Bekijk ook onze bijpassende kralen om uw ontwerp helemaal compleet te maken.

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 18mm
Metaal kleur Goudkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss