2 x Verzilverde veterklem met sluiting – veterklem 10 x 5 mm – sluiting 11 x 6 x 3 mm – zilverkleur

Artikelnummer: Bak 352
Artikel 20 van 134
€ 1,99 (inclusief btw)
Overzicht

2 x Verzilverde veterklem met sluiting – veterklem 10 x 5 mm – sluiting 11 x 6 x 3 mm – zilverkleur

Deze verzilverde veterklemmen met sluiting zijn ideaal voor het netjes afwerken van armbanden, kettingen en andere sieraden van koord, lint of veter. Dankzij de handige sluiting en verlengketting maakt u eenvoudig sieraden die comfortabel te dragen zijn en mooi afgewerkt ogen. Deze praktische sieraden onderdelen zijn onmisbaar voor een professionele afwerking van uw creaties.

Instructies en tips

Bevestig het koord of lint stevig in de veterklem van 10 x 5 mm en knijp deze voorzichtig dicht met een platbektang. De bijpassende sluiting van 11 x 6 x 3 mm en verlengketting zorgen ervoor dat uw sieraad eenvoudig geopend en gesloten kan worden. Dankzij de verlengketting kunt u de lengte van uw armband of ketting gemakkelijk aanpassen. Ideaal voor armbandjes maken, kettingen maken en andere creatieve sieradenprojecten.

Eigenschappen

  • Materiaal: verzilverd metaal

  • Afmetingen veterklem: 10 x 5 mm

  • Afmetingen sluiting: 11 x 6 x 3 mm

  • Totale lengte: 37 mm

  • Kleur: zilverkleur

  • Inclusief: sluiting en verlengketting

  • Inhoud: 2 stuks

Werk uw sieraden netjes en professioneel af met deze handige verzilverde veterklemmen met sluiting en verlengketting. Bestel eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en bekijk ook onze andere sieraden onderdelen voor een perfect eindresultaat.

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Zilverkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss