1 x Polaris cabochon hart matt 20 mm – Light Chrysolite
Artikelnummer: Bak 154 / 20517 Overzicht1 x Polaris cabochon hart matt 20 mm – Light Chrysolite
Deze Polaris cabochon in hartvorm van 20 mm in de kleur Light Chrysolite heeft een zachte, matte uitstraling en een frisse lichtgroene tint. De hartvorm geeft uw sieraad direct een liefdevol en speels karakter, terwijl de matte afwerking zorgt voor een moderne en rustige uitstraling. Een prachtig middelpunt voor een hanger of armband.
Door de heldere kleur Light Chrysolite laat deze cabochon zich mooi combineren met bijpassende kralen of andere sieraden onderdelen. Ideaal wanneer u graag zelf sieraden maken combineert met een opvallend detail dat net even anders is.
Instructies en tips
Deze cabochon heeft geen gat en wordt verwerkt in een passende plak- of zetting. Gebruik sieradenlijm van goede kwaliteit om de cabochon stevig te bevestigen in een hanger, ringbasis of armbandzetting.
Combineer de hartvorm met zilverkleurige of goudkleurige sieraden onderdelen voor een mooi contrast. U kunt de cabochon ook verwerken in een tussenzetting en bevestigen met oogjes en ringetjes sieraden voor een persoonlijk ontwerp.
Bewaar Polaris cabochons apart om krassen te voorkomen en houd ze schoon met een zachte doek.
Eigenschappen
• Materiaal: Polaris
• Afmetingen: 20 mm (hartvorm)
• Kleur: Light Chrysolite
• Inhoud: 1 stuk per verpakking
Voeg deze frisse Polaris cabochon toe aan uw collectie en maak een sieraad met een persoonlijk tintje. Bekijk ook onze bijpassende zettingen om uw ontwerp compleet te maken.



