10 x Glaskraal speelse vorm 7 mm – gat 1 mm – transparant blauw
Artikelnummer: Bak 446 / 01-118 Overzicht10 x Glaskraal speelse vorm 7 mm – gat 1 mm – transparant blauw
Deze glaskralen van 7 mm in transparant blauw hebben een speelse vorm die zorgt voor een levendig effect in uw sieraad. Door de heldere blauwe tint ontstaat er een mooi lichtspel wanneer de kralen worden gedragen. Het compacte formaat maakt ze zeer geschikt voor verfijnde armbandjes en subtiele kettingen.
De frisse blauwe kleur laat zich prachtig combineren met zilverkleurige accenten of met andere tinten uit onze collectie kralen per kleur. U kunt deze kralen verwerken als basis in een armband of afwisselen met kleinere kraaltjes voor een speels geheel bij het zelf sieraden maken.
Instructies en tips
Met een gat van 1 mm zijn deze kralen geschikt voor elastiek voor armbandjes en voor fijn rijgdraad sieraden zoals nylondraad of dun staaldraad. Voor een armband rijgt u de kralen op elastiek en werkt u het geheel af met een stevige knoop. Voor een ketting gebruikt u knijpkralen en een karabijnsluiting voor een netjes afgewerkt resultaat.
Combineer deze transparant blauwe kralen met bijpassende sieraden onderdelen uit onze kralenwinkel, zoals kleine tussenkralen, kettelstiften en nietstiften. Ook in combinatie met witte of zilverkleurige kralen ontstaat een fris en harmonieus ontwerp. Bewaar uw glaskralen apart om beschadiging te voorkomen.
Eigenschappen
• Materiaal: Glas
• Afmetingen: ca. 7 mm (speelse vorm)
• Gat: ca. 1 mm
• Kleur: transparant blauw
• Inhoud: 10 stuks
Geef uw sieraden een frisse en lichte uitstraling met deze transparant blauwe glaskralen en bestel uw favoriete kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat kralen | 7mm |



